Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dwudniowe otwarte beta-testy kreatora drużyn !


Qurrix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kreator drużyn to nowa kolejka, w której wybierasz rolę, bohatera i pozycję, zanim dołączysz do drużyny. Każdy wie, co ma robić i jak działać, a to stanowi doskonały fundament do dobrej gry zespołowej.


Ponieważ są to beta-testy na normalnych serwerach, każdy z regionów będzie testował Kreatora Drużyn przez 48 godzin według ustalonego harmonogramu, zaczynając od platform: RU i EUNE w przedziale od 3 do 7 marca.


Wzięliśmy pod uwagę rozmiar każdego z regionów, dostępny sprzęt oraz obecną sytuację graczy (jak chociażby czasy oczekiwania w kolejkach na wszystkich poziomach), aby stworzyć harmonogram. Spójrzcie poniżej, aby się dowiedzieć, kiedy beta-testy rozpoczną się na waszym serwerze:


 


 


Obecny harmonogram beta testów


TBSI1-PL.jpg

#ode mnie - postaram się ten obrazek aktualizować

 

Jeżeli odkryjemy jakieś poważne błędy lub problemy podczas beta-testów, będziemy gotowi, aby je naprawiać i monitorować wyniki każdego z testów. Naszym głównym celem jest zapewnienie fantastycznych wrażeń, więc opóźnimy lub zmienimy harmonogram, jeżeli okaże się to konieczne, a każdy z regionów otrzyma własny temat na forum, w którym będą aktualizowane wszystkie informacje.


Mamy nadzieję, że spotkamy się w Kreatorze Drużyn!


 


 


 


FAQ NA STRONIE ŹRÓDŁOWEJ!


 


 


Źródło:



http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/features/oglaszamy-dwudniowe-otwarte-beta-testy-kreatora-druzyn

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Ciekawie to wygląda, chętnie z tego skorzystam. Może w końcu skończą się te kłótnie i spam w lobby o pozycję i o polaczków. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

oo najs w końcu polaczki nie będą mi się na mida wpierdalać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

sorka zapomniałem że gram na weście

 

najs pomysł riot bo jeszcze nie mam 30 vll

Opublikowano

Świetny pomysł, może w końcu nie będzie 5 adc ;-;

#gold II

Opublikowano

Dzięki że dałeś to na forum , naprawde nie widziałem wielkiego napisu "DWUDNIOWE OTWARTE BETA TESTY KREATORA DRUŻYN"....

 

@top Kapitanowie będa wywalać 3/4 ludzi i czekać na nowych pewnie bo im się nie spodoba champ jakim ktoś przyjdzie... w dodatku można mieć trola że idzie na "mida" a idzie feedować od początku gry

Opublikowano

A ja bede na tym trollowal ;)

 

Wybiore sobie jungle lee sin'a ale i tak nie pojde na jungle hueheuheue

 

A teraz dawac ten mega placz ze jestem zjebanym dzieckiem bo chce miec z was beke ;)

Opublikowano

Może , ktoś wie kiedy to wejdzie w życie?

 

Czytanie nie boli:

zaczynając od platform: RU i EUNE w przedziale od 3 do 7 marca

Czyli u nas 3 marca, bo zaczynają od RU i EUNE.

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

A ja bede na tym trollowal ;)

 

Wybiore sobie jungle lee sin'a ale i tak nie pojde na jungle hueheuheue

 

A teraz dawac ten mega placz ze jestem zjebanym dzieckiem bo chce miec z was beke ;)

Derionx, jak wybierzesz Lee Jungle, to dolacza ci do gry i masz zalockowanego Champa, oraz czekasz na innych graczy ;]

 

Troll nie udany ;3

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Derionx, jak wybierzesz Lee Jungle, to dolacza ci do gry i masz zalockowanego Champa, oraz czekasz na innych graczy ;]

 

Troll nie udany ;3

 

Tak, ale jemu chodzi o to że nie pójdzie na jungle, a to spokojnie może zrobić.

Zaznaczyć linie, a w grze iść gdzie indziej.

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Wyszukiwanie gry jako ADC/Mid - 3h

Wyszukiwanie gry jako Support - 0.0000001 sec

 

Fajnie by było gdyby kiedyś weszło to na rankedy ^^

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Najgorsze i najdłuższe to będzie szukanie właśnie wybranych linii, bo ciężko będzie coś znaleźć, jakiś dobry team. 

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...