Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co można zmienić w tym zestawie ?


GoScIn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie co można zmienić. Cena komputera do 4k :)


 


79281093162345369606.png

Opublikowano

Budę, bo w tej cenie masz od groma lepszych, chłodzenie na którym nie pociągniesz OC i płytę główną.

http://www.ceneo.pl/24282955

Buda to kwestia upodobać, ale polecam Zalmana z11 plus, albo inne z NZXT.

Chłodzenie to kwestia kasy i wysokości RAM'u, ale na bank nie fera.

@Down.

Zapomniałeś jeszcze dodać, że mógłby jeszcze wygrać w totka. :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

W zasadzie bardzo ładny zestaw, jedyne co ja bym zmienił to zasilacz. Jeżeli podkręcasz zarówno procesor jak i grafikę (bo w obu przypadkach jest taka możliwość i nie jest to trudne) To polecałbym Ci modularny Thermaltake smart SE 630W. Kosztuje niewiele więcej, a jak wiadomo zasilacze największą wydajność osiągają przy około 50% swojej wydajności. Niby mógłbyś jeszcze dokupić RAM, ale to już byłoby zupełnie zbędne. W dodatku jeżeli już tyle wydajesz na sprzęt to polecam jakiś dysk SSD (przynajmniej na system, chyba że zainwestujesz parę stówek w 256GB to i do grania byłby super).

Opublikowano

Ja zostanę przy tej obudowie a jakie chłodzenie byście polecili i płytę główną ??

 

 

@EDIT 

 

A co do SSD taki może być ?
 

Kingston V300 SV300S37A/120G

Opublikowano

Płyta główna, to już pisałem - MSI z87 g45 gaming, a chłodzenia Ci nie podam, bo nie wiem, czy nie będzie blokowało RAM'u, ale możesz poczytać, czy Macho, ablo Raijintec Erboss nie zmieściłyby się.

436951440626370320491.png

Opublikowano

 

 

A może by tak wywalić windowsa i wsadzić GTX 780? 

 

A na czym postawie komputer ?!?

Pasjonat
Opublikowano

@up

Jest wiele instalek Win 8 i key'ów. Ściągniesz z neta i śluz.

Potem ewentualnie sobie kupisz oryginalnego ;)

Opublikowano

Ja wole nie próbować z nielegalnym Win

Oj tam, nie bądźmy śmieszni, przecież większość ma oryginalny system tylko w laptopach, gdzie dodają go po prostu.

A z GTX 780 na pewno będzie kilkanaście procent wydajności więcej. 

4zzt3n.png

Opublikowano

I pytanko czy przy stream-ie z LoL-a lub BF 4 będę miał jakieś zwiechy czy nie ?

Opublikowano

@UP

 

 

Posiadam taki sam komputerek jak ty , i nie nie będziesz mieć .

 

 

Ale wywal tego win 8 i sobie kup GTX 780 wydajność w grach będzie widoczna . Ale pójdziesz potem do informatyka na r-l to Ci jebnie nie  orginalnego win  i będzie " Proszę nie aktualizować systemu "

 

Więc lepiej sobie sprawić GTX 780 niż kupienie win 8 gdzie można samemu pobrać , albo iść do informatyka żeby pobrał i zainstalował

18706.png

12012395664c93b46ec7f29.jpg

Jeśli pomogłem, daj "+" ;D

Opublikowano

A XP ze starego kompa dam rade zainstalować ??

 

@UP

 

Gdzie ku*** zobaczyć twój post to wp********* tego swojego Xeona ...

Opublikowano

A XP ze starego kompa dam rade zainstalować ??

 

@UP

 

Gdzie ku*** zobaczyć twój post to wp********* tego swojego Xeona ...

Dlaczego? Dlaczego ja to robię? BO JEST KURWA DOBRY!!!

 

Da radę zainstalować xp, ale nic nowszego na nim nie będzie działać.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Jedyne rzeczą z tego co bym zmienił to obudowa

Widze, że dobry spec z Ciebie chcesz wywalać xeona zmieniać obudowę.

Nie znasz się to nie wypowiadaj dostałeś dobre zestawy. 

4zzt3n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...