Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Easy/4Fun] IV Edycja Serwera ProGaming[Easy/4Fun][60slotów+]


Key Wizz Pyle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

 

 

Easy Serwer!

ProGaming

 

| IP: progaming.maxc.pl |

| 1.6.4 |

 

Status: buddy_online.gif

 

IP: progaming.maxc.pl

Typ: Survival+frakcje

Wersja: 1.6.4

Sloty: 60+ 

 

 

 

 

 

 

Administracja Serwera:

 

Założyciel : ReQ1908 - ReQ

 

WspółWłaściciel: 

 

Prikrize - Priku

 

Admini : 
 

AnonymusAno

 

Moderator: 

 

TheKrzywda - Krzywa

 

 

Kilka Zdjeć

 

 

Spawn:

 

2014-03-01-10-08-42.jpg

2014-03-01-10-09-06.jpg

2014-03-01-10-08-34.jpg

2014-03-01-10-08-49.jpg

2014-03-01-10-09-40.jpg

 

 

Do Usunięcia Przez Moderatorów :

http://www.mpcforum.pl/topic/1153427-progaming-craft-nowy-serwer-na-172-oraz-serwer-na-164/#entry9906685

Będe bardzo wdzięczny :D

Opublikowano

Za mało estetyki, lagi straszne :c

Na screenach od razu widać //brush sphere grass 3/4 :D

Worldedit 3/4 spawnu. Reszta to wgl juz nic.

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

Za mało estetyki, lagi straszne :c

Na screenach od razu widać //brush sphere grass 3/4 :D

Worldedit 3/4 spawnu. Reszta to wgl juz nic.

Weź sie nie wypowiadaj. Bo tylko umiesz Hejtować. Taki kozak zrób sam swój serwer.

 

P.S. Gdybyś chciał wiedzieć to coś zrobione brushem jest specjalnie aby nie uciekali ze strefy pvp......

1.6.4 RYLI?

Nie podoba sie to zrób własny na 1.7.2

Opublikowano

Weź sie nie wypowiadaj. Bo tylko umiesz Hejtować. Taki kozak zrób sam swój serwer.

 

P.S. Gdybyś chciał wiedzieć to coś zrobione brushem jest specjalnie aby nie uciekali ze strefy pvp......

Nie podoba sie to zrób własny na 1.7.2

 

Zawsze można perłę rzucić :> 

Umiem tylko hejtować? Nie ;D Dla twojego serwera hejt jest wymagany, mam prawo komentować i po twoich gestach na 100% nie zagram na serwerze,

hejtuję.. boże. Kolejny zbuntowany gimb, który płacze, bo ktoś dał mu negatywną ocenę na temat serwera, który zrobił.. Wyrażam swoją opinię i mi tego

nie zabronisz drogi chłopcze, bo to nie ma z niczym związku, że nie mogę Cię hejtować.

 

Za serwer zrobiony worldeditem dałbym 2/10. Dam Ci ten 1 punkt wyżej w ocenie, żebyś się nie zniechęcił.

Co to tego serwera, że miałbym sam zrobić. Jak miałbym już robić to robiłbym jak najlepiej i ukrywałbym tego worldedita, bo każdy

wie, że worldedit czy voxelsniper przydadzą się w bardzo trudnych sytuacjach, i nie robił bym tych kul ;_; żeby nie uciekali, ze strefy pvp tylko po prostu linię z czerwonej wełny, to survival, a nie hardcore :>

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...