Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProGaming Craft Nowy Serwer Na 1.7.2 Oraz Serwer na 1.6.4


Key Wizz Pyle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosilbym o jakis kontakt z administracja najlepiej skype i z wlascicielem mam screena gdy gracz mnie obraza a nastepne doprowadza do wulgaryzmow z mojej strony...

5vwxw5.png

Opublikowano

Ref

 

Prosilbym o jakis kontakt z administracja najlepiej skype i z wlascicielem mam screena gdy gracz mnie obraza a nastepne doprowadza do wulgaryzmow z mojej strony...

mój skype to : Cosqerre a własciciela smiliespl666

Opublikowano

Event 2 Pierwsze Osoby Które Wbija Dostaną VIP na 2 dni!

Tylko na 1.7.2

itemki Vipa:

Diax Set Protection 5
Diaxowy Miecz Sharp 6

4 Koxy

8Refili 

 

 

 

Zwyciężcy:

Domkrup

DJmeToperr0

 

Opublikowano

Ref

 

mój skype to : Cosqerre a własciciela smiliespl666

Dziekuje ci bardzo serdecznie za odpowiedz :)

 

P.s Ty jaka masz range na serverze?

5vwxw5.png

Opublikowano

@up ja nie dostałem unbana nick:KozaczekProPL1 + dostałem za nodusa którego nie miałem admin wogóle nie kazał mi ssów robic.

Opublikowano

ref


@up ja nie dostałem unbana nick:KozaczekProPL1 + dostałem za nodusa którego nie miałem admin wogóle nie kazał mi ssów robic.

juz masz ub

Opublikowano

Dzis O Godzinie 13:30 Bedzie mała przerwa techniczna do 14:00.

Podczas Tej Przerwy Zostaną naprawione Bugi, Zminimalizujemy Lekko Drop Ze Stone aby nie był aż tak zawalający EQ (Proszę sie Nie bać nie zmniejszymy drop ze stone aby był Hard, Zostanie taki % jaki jest tylko usuniemy nie potrzebne ity.)

Opublikowano

@3up nadal nie mam unbana..

Dodaj mnie na skype : Cosqerre

Świetny serwer! Ogromny drop! Gigantyczny EXP! Jednym słowem POLECAM!

+

Dziekuje Leci Like!

Opublikowano

Polecam server tylko szkoda ze gra Tasuchek na huzuni i para botow:FMFMRUM z gildia BurnToWin..

5vwxw5.png

Opublikowano

Polecam server tylko szkoda ze gra Tasuchek na huzuni i para botow:FMFMRUM z gildia BurnToWin..

 

Poprosze unbana dla kolegi nick creafter dostałam bana na ip za cos

Wszystkie unbany proszę pisać na skype : Cosqerre

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...