Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba - Opuszczona Kopalnia na Balmorze


zawszesam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy wie ktoś jak dodać ewentualnie czy może podesłać plik do wklejenia tak aby była widoczna opuszczona kopalnia z serwera Balmora na modzie? Nie chodzi mi o bocenie na tej mapie ale nienawidzę siedzieć i kopać tak samo jak większość graczy a przetopy się przydają więc jeśli ktoś coś ma albo wie jak to zrobić byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dzięki za wszelką pomoc oczywiście rozdaję + :) 

Opublikowano

Próbowałem wielokrotnie w ten sposób ale niestety nie działa. Nie jestem taki zielony jak by się wydawało to nie tak że sam nic nie próbowałem, napisałem i czekam na gotowca. Trochę nad tym posiedziałem ale niestety bez efektów chyba że robię coś źle o czym nie wiem. 

Opublikowano

Próbowałem wielokrotnie w ten sposób ale niestety nie działa. Nie jestem taki zielony jak by się wydawało to nie tak że sam nic nie próbowałem, napisałem i czekam na gotowca. Trochę nad tym posiedziałem ale niestety bez efektów chyba że robię coś źle o czym nie wiem. 

Nie gram na Balmorze i nie mam wglądu w pack, ale przypuszczam, że pliki są tam inaczej spakowane i wykonanie takiej operacji czasami może być trudne, a nawet niemożliwe. Czasami nawet jak uda Ci się to wyciągnąć to może być niekompatybilne z modem, a wtedy już nic nie da się zrobić.

Opublikowano

Nie gram na Balmorze i nie mam wglądu w pack, ale przypuszczam, że pliki są tam inaczej spakowane i wykonanie takiej operacji czasami może być trudne, a nawet niemożliwe. Czasami nawet jak uda Ci się to wyciągnąć to może być niekompatybilne z modem, a wtedy już nic nie da się zrobić.

Wyciągałem już różne pliki z packu i wszystko śmigało co mi trzeba było a na to nie mam pomysłu nie wiem gdzie tego szukać i jak się za to właściwie zabrać. Działając zgodnie z instrukcją Kamera mam brak tego co chce osiągnąć + postaci powbijane w ziemie. 

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...