Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PBE 28/02 Skórka varusa, vu heimera na pbe, zmiany fizza, tfa, tresha


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@KaskadowiecPl:

 

Jeśli wykorzystałeś żetony, możesz zwrócić się do supportu. Jest tam wzmianka o tym, że zwracają postacie bez żetonów, ale tylko jeśli dana postać została wizualnie/mechanicznie dużo zmieniona (duży rework/visual upgrade). Więc jeśli nakłamiesz, że już Ci się nie podoba na pewno Ci go zwrócą... to same tyczy się każdej jego skórki

 

 

Moim zdaniem  najlepsze skórki mają Koreańczycy, jest ich dużo oraz są naprawdę różnorodne i niebanalne. Nie dorastamy im do pięt w tym przypadku... a u nas się jarają jak wejdzie 1 skórka na miesiąc.. :/

Opublikowano

Zwrócę Heimera i kupię sobie coś za 6,3k <3.

 

Dziwny skin Varusa, lekko przypomina mi klimaty Cs'a.

Opublikowano

@KaskadowiecPl:

 

Jeśli wykorzystałeś żetony, możesz zwrócić się do supportu. Jest tam wzmianka o tym, że zwracają postacie bez żetonów, ale tylko jeśli dana postać została wizualnie/mechanicznie dużo zmieniona (duży rework/visual upgrade). Więc jeśli nakłamiesz, że już Ci się nie podoba na pewno Ci go zwrócą... to same tyczy się każdej jego skórki

 

 

Moim zdaniem  najlepsze skórki mają Koreańczycy, jest ich dużo oraz są naprawdę różnorodne i niebanalne. Nie dorastamy im do pięt w tym przypadku... a u nas się jarają jak wejdzie 1 skórka na miesiąc.. :/

Korea dostaje inne skórki? Daj linka bo pierwszy słysze o takim czymś.

Opublikowano

Varus zdecydowania na plus, podobnie jak ten skin do Kennena Arctic Ops. RIOT zaczął się bawić w "grupy" skinów. 

Lol, już dawno zaczeli... Arcade Sona, Arcade Hecarim? Grupa Pentakill (5 skinów już dawno), Arctic Ops (Cait, Kennen) czy np. Lekarze (Akali Pielęgniarka i Chirurg Shen) itp itd. Niektóre z tych skinów to początki S2 więc "zaczeli" bawić się w grupy skinów już dawno. Jeszcze Pitlover Customs (Blitz, Heimer) i masa innych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...