Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Automatyczne kopanie stona na np. Skyblock


ProKoxFmsMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tego był już bardzo dużo.

Nie bylo duzo zobacz date kiedy napisalem te post...

Wpadlem na ten pomysl z kolega/graczem gdy nie chcialo nam sie kopac :)

Nie bralem zadnych tutow i takich rzeczy po prostu bawilem sie klawiatura i wyszlo jak wyszlo :D wiec nie mow mi ze bylo tego duzo...

Odrazu po pojawieniu sie 1.7.2 (chyba) doszlismy do wniosku ze sie tak da

Opublikowano

Bardzo dobry sposób, niestety jeśli da się alt+tab to otwiera się menu.

Ale jest na to sposób:

%appdata% >> .minecraft >> options.txt >> szukacie linijki "pauseOnLostFocus:true" zmieniacie na "pauseOnLostFocus:false".

Opublikowano

Fajne fajnie nie powiem fajne az nawet zekne z*******e ziomus :PP Pozdrawiam

Uczeń
Opublikowano

Co tu dużo mówić, jestem pewny że było, jednak nie zmienia to faktu, że poradnik jest napisany zrozumiale i schludnie.

Podesłał bym link, ale jestem jebanym leniem. c;

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Opublikowano

@HoluxPL mam bota, ale to juz nie udostepniam :D 

@Muo wątpie ze to bylo :D szczerze? wymyslilem to sam, nie zgapialem z neta.. Wymyslilem to z  takim kolega ale zgubilem gdzies do niego kontakt

Glupie bylo stanie ciagle z F11 i marnowanie pradu wiec kombinowalem a ze znalem kombinacje z alt+tab to wyszlo na dobre i sie udalo. Moze bylo na internecie ale ja z neta nie bralem. Mozecie wierzyc lub nie xD

@ReDevil666
Zauwazylem tez to, najlepiej właczyć GG i na gg to zrobic.. W wersjach 1.7.9 wzwyż zostal ten bug/trick minimalnie naprawiony. Moze byc skejp jak kto woli byle nie google chrome, mozilla

Najlepiej teraz sprawdzaja sie okienka pojedyncze, czyli na kawalek ekranu ^^


 

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie, po co sie tak meczyc?

Tutaj masz kombinacje/guziki, max 10s roboty i gotowe :D

To przed kompem można sie zmęczyć xD?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...