Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Automatyczne kopanie stona na np. Skyblock


ProKoxFmsMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie że cheater czy cos Ale ja robię tak:

1.3 Bardzo efektowne cobllarki/stowniarki

2.huzuni zainstalowane

3.Multi konta dodajemy na swoją wyspę

4.Huzuni on wciskamy L>PPM na coblle/stone>esc>minimalizujemy

5.Powtarzamy to z multi kontami

 

 

UWAGA!!!

Pamiętajcie zaznaczyć autotool (prawy shift) i wsadzić (ja) 9x kilof kamienny

Wracamy odbieramy około 15stackow coblla z i multi.

Powodzenia czekam na +

Opublikowano

Lepiej zacząć kopać i odłączyć myszkę i ponownie podłączyć. Wtedy będzie automat :D

Nie działa może na twojej
Opublikowano

Lepiej zacząć kopać i odłączyć myszkę i ponownie podłączyć. Wtedy będzie automat :D

tak, ale nie kazdemu sie chce srednio 8x w ciagu godziny dolaczac i podlaczac myszke :D i nie zawsze  ci sie nie wlaczy menu z tego co wiem :D

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Lepiej pobrać moda Macro/Keybind pare sekund zrobi się skrypt (na kopanie) i już jest.

76561198115213832.png

Opublikowano

Może komuś się przyda :) + za poradniczek :P

Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2GHz 8mb Płyta główna: Gigabyte AORUS Ga-Z270X-Gaming 5

Grafika: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8gb GDDR5 (256 bit) <3 Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB(2x8GB), 3200MHz, CL16 

Dysk HDD: Western Digital Red, 3.5'', 3TB, SATA/600, 64MB cache Dysk SSD: Crucial MX300 525GB Sata3

Chłodzenie: be Quiet! Dark Rock Pro 3 Zasilacz: Corsair RM550X 80+ GOLD 550W Obudowa: be Quiet! Pure Base 600 Window Black/Orange

 

 

Opublikowano

Lepiej pobrać moda Macro/Keybind pare sekund zrobi się skrypt (na kopanie) i już jest.

Tak, ale jest to juz troche stary sposob i jesli ktos sie nie chce bawic w jakies programy to moze uzyc tego. Takze mam skrypt wlasnej roboty, ale jesli nie chce mi sie wlaczac, po prostu uzywam tego. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...