Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kiedy będzie Polska wersja Rise of Metin?


durslaczek98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sami twórcy/wydawcy EQ pisali "będzie to sequel popularnej gry metin" panie Razzerr. Próbowali tym ściagnąć głupie dzieciaki grające w metina. Jak widać im wyszło, wystarczy spojrzeć na ten dział.

 

Niecodzienny - Lepsza grafika? HAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA. Tak samo z całą resztą... HAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHA

 

Porownaj sobie kwadratowe liscie w metinie a drzewa w tej grze ;> ( to tylko taki maly przyklad )

 

Sam czekam na to spol, ale nie wiem czy bedzie tak jak pisze UP.

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Polska Wersja nie wyjdzie bo nie ma już Rise of metin tylko riseofmeteor a to oznacza ze gra już nie będzie miała tylu graczy , ta gra jest co najwyżej przecietna i tylko z powodu tego ze to miało byc nastepca metina  miała jakies zainteresowanie teraz ta gra to jedno wielkie dno . ( kopia wowa , a ta panda to już kompletna porażka zwyczajne kopiuj > wklej z WoWa )

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

Porownaj sobie kwadratowe liscie w metinie a drzewa w tej grze ;> ( to tylko taki maly przyklad )

 

Sam czekam na to spol, ale nie wiem czy bedzie tak jak pisze UP.

Porównaj gre z 2006 roku do gry z 2014 roku.

 

 

W sumie to metin2 ma lepsze textury niz ten "Rise of Meteor"

Opublikowano

Porownaj sobie kwadratowe liscie w metinie a drzewa w tej grze ;> ( to tylko taki maly przyklad )

 

Sam czekam na to spol, ale nie wiem czy bedzie tak jak pisze UP.

Tak porównuj gre z 2008 z grą z 2014 .. i już te kwadratowe liście lepiej wyglądają jak to gówno w tej grze ...

Szczerze gry nie polecam, wywalcie ją z dysku jak najszybciej niech upadnie i się skończy :)

 

Się okaże że w Polsce wyda ją GF to już będzie beka na maksa ... 

#JebacSygnatury

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...