Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź serwera WestWood [PVP/Survival/Creative/Nowy Crafting/Gildie]


popek231

Jaka wersja najlepsza?  

  1. 1. Która wersja Minecraft jest według Ciebie najlepsza? (serwer się do niej dostosuje)

    • 1.6.4
      0
    • 1.7.2 / 1.7.4
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A
-
R
E
K
L
A
M
A
=========

Witam serdecznie!
Mam zaszczyt zaprosić wszystkich graczy Minecrafta na serwer WestWood, którego premiera odbędzie się za niedługi okres czasu!

Dane serwera:
IP: Podamy za niedługo tutaj, jak i na stronie
Typ serwera: Survival - PVP / PVP / Creative
Wersja: 1.6.4 lub 1.7.2 / 1.7.4 - Administracja ostatecznie ustali to i ogłosi na premierze serwera
Sloty: 35 - zostanie zwiększona wraz z ilością graczy

​Więcej informacji o serwerze na stronie http://www.westwood.ugu.pl.


Dokładnie dobrane do rozgrywki pluginy to:

- UlimateClans - gildie, które sami możecie stworzyć,

- BorderGuard - ograniczenie mapy,

- CombatLog - nikt nie ucieknie w trakcie walki ;- ),

- Essentials - teleport na spawn, home, itd,

- ClearLag - usuwanie lagujących rzeczy z serwera,

- DropStone, OtherDrops - ustawione specjalnie dropy na każdą okazję,

- RandomLocationButton - guzik losowego teleportu,

- cRecipes - specjalny crafting przedmiotów,

- AutoMessage - informacje,

A to nie wszystkie pluginy z serwera, jest ich dużo więcej!

 

Na serwerze będzie można zakupić rangi, przedmioty, a także level!

 

Wcześniej już wspomniane ograniczenie na mapie wraz z ilością graczy będzie powiększane!



---
Ekipa serwera:
H@: ThePopek
Admin: Mati446
Admin: Pszemeq


---
Pozdrawiam, Administrator serwera, ThePopek - Piotrek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...