Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laptop do 2500zł, który wybrać?


kubison13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znając siebie , na 100% napisałem w złym miejscu...no cóż...w takim razie poprosiłbym o przeniesienie...

A teraz do tematu...

Witam!

Chciałbym kupić lapka do 2500zł i nie wiem który spośród tych wybrać:

HP Pavilion g6-2330sw http://www.mediaexpert.pl/notebooki/notebook-hp-pavilion-g6-2330sw,id-64331

ACER Aspire E1-571G http://www.mediaexpert.pl/notebooki/notebook-acer-aspire-e1-571g,id-214262

LENOVO IdeaPad G500S  http://www.mediaexpert.pl/notebooki/notebook-lenovo-ideapad-g500s,id-191926

SAMSUNG ATIV Book 4 NP450R5E http://www.mediaexpert.pl/notebooki/notebook-samsung-ativ-book-4-np450r5e,id-181553

ASUS X550VC-XO018H http://www.mediaexpert.pl/notebooki/notebook-asus-x550vc-xo018h,id-181579

Prosiłbym o poradę. Dziękuję.

Opublikowano

Wszystkie słabe. Możesz kupić stacjonarny? Jakie zastosowanie tego laptopa? Licz się z tym, że mało gier tu odpalisz.

Jednak z tych chyba wybrał bym tego Asusa. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Potrzebuję laptopa, bo jeżdżę 400km 2x w tygodniu, od pn do pt jestem gdzie indziej niż w weekend, a kompa potrzebuję cały czas

Dlaczego mało gier miałbym odpalić? Procesory 2rdzeniowe 2,6-3,2GHz, 4 wątki i całkiem całkiem karty graficzne... Czytałem recenzję o tym asusie i podobno guziki z klawiatury mu odpadają po miesiącu, a test klatek w BF3 wyszedł bardzo słabo...A np ten pavilion?

Opublikowano

Potrzebuję laptopa, bo jeżdżę 400km 2x w tygodniu, od pn do pt jestem gdzie indziej niż w weekend, a kompa potrzebuję cały czas

 

Dlaczego mało gier miałbym odpalić? Procesory 2rdzeniowe 2,6-3,2GHz, 4 wątki i całkiem całkiem karty graficzne... Czytałem recenzję o tym asusie i podobno guziki z klawiatury mu odpadają po miesiącu, a test klatek w BF3 wyszedł bardzo słabo...A np ten pavilion?

Tez słaby. Jeżeli chcesz grać mobilne to minimum musisz wydać 3k.

4zzt3n.png

Opublikowano

O czym wy mu k*rwa gadacie.

Mam podobnego laptopa do tego samsunga, tylko że jest to Asus i mi normalnie chodzi BF3, nie na najwyższych bo nie próbowałem, tylko na średnich.

Asus X54H <- sprawdź, oto mój.

 

A jeśli chcesz spoko lapka, który uciągnie praktycznie wszystko to proszę 

http://allegro.pl/laptop-do-gier-lenovo-i5-8gb-1tb-gt720-prezenty-i3921299021.html
Opublikowano

 

O czym wy mu k*rwa gadacie.

Mam podobnego laptopa do tego samsunga, tylko że jest to Asus i mi normalnie chodzi BF3, nie na najwyższych bo nie próbowałem, tylko na średnich.

Asus X54H <- sprawdź, oto mój.

 

A jeśli chcesz spoko lapka, który uciągnie praktycznie wszystko to proszę 

http://allegro.pl/laptop-do-gier-lenovo-i5-8gb-1tb-gt720-prezenty-i3921299021.html

A smoki tez tam były? Nie wprowadzaj ludzi w błąd.. 

Ten co podałeś, to też na nim se nie pograsz.

Dołóż do 3tyś zł i masz dobrego lapka, już do gier na średnich. 

4zzt3n.png

Opublikowano

A smoki tez tam były? Nie wprowadzaj ludzi w błąd.. 

Ten co podałeś, to też na nim se nie pograsz.

Dołóż do 3tyś zł i masz dobrego lapka, już do gier na średnich. 

 

Koleś, czy Ty się w ogóle znasz na komputerach / laptopach?

 

@topic 

nie słuchaj go, pograsz sobie spokojnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...