Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor do 1500 zł


ReLoUPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Nowy komputer zakupiony teraz czas na monitor, więc do rzeczy. Monitor tak do 1500-1600 zł full hd wiadomo i maks 24 cale. To tyle z moich wymagań, czekam na propozycję, dzięki.  

4zzt3n.png

Opublikowano
http://www.ceneo.pl/18764776

Dobry EIZO nie jest zły, w takim budżecie właśnie ten bym wybrał.

 

Serio?

Tu masz 29" i to w rozdziałce 2560 x 1080

http://www.agito.pl/monitor-lg-29-led-29ea73-p-promocja-lg-30-dni-gwarancji-lg-na-pikselsubpixel-2492-888657.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=888657

Ewentualnie 27" ale tylko w fHD z nowocześniejszym wyglądem. :P

http://www.ceneo.pl/17380225#tab=click

Ja jakbym miał brać, to ten pierwszy.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Serio?

Tu masz 29" i to w rozdziałce 2560 x 1080

http://www.agito.pl/monitor-lg-29-led-29ea73-p-promocja-lg-30-dni-gwarancji-lg-na-pikselsubpixel-2492-888657.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=888657

Ewentualnie 27" ale tylko w fHD z nowocześniejszym wyglądem. :P

http://www.ceneo.pl/17380225#tab=click

Ja jakbym miał brać, to ten pierwszy.

Tylko co z tego skoro to syf którym można oświetlić stadion ? Ten EIZO wygrywa w testach z każdym monitorem w swojej cenie. Po za tym autor chciał max 24"

Opublikowano

Tylko co z tego skoro to syf którym można oświetlić stadion ? Ten EIZO wygrywa w testach z każdym monitorem w swojej cenie. Po za tym autor chciał max 24"

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Do 24" będzie dobrym wyborem, ale nie widzę sensu się ograniczać, jak ma się miejsce na biurku, praca na 29" jest nieporównywalnie lepsza i łatwiejsza, niż na 23, a gry zawsze można odpalić w fHD.

@Up.

2.2k + only fHD + TN = srlsy?

Jak chcesz mieć bf4, to kup sobie oddzielnie, wyjdzie taniej, już lepiej tego EIZO wziąć.

Boisz się, że na wyższej rozdziałce Ci komp nie wyrobi, to też wątpię, że ten monitor 240Hz Ci coś da (już nie wspominając o tym, że na bank zobaczysz te 240fps...)

436951440626370320491.png

Opublikowano

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

 

EIZO ma niską dolną granicę jasności, po za tym dużo przydatnych funkcji gamingowych, w miarę dobry czas reakcji, małą różnicę oświetlenia między środkiem a krawędziami. Popatrz na testy to konkretniej sobie sprawdzisz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...