Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hit] Strona Z Szablonami Pod Własny Serwer!


adam23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

config.php mam umieszczone w folderze install a gdy skopiuje te pliki z folderu do glownego folderu na stronce nic nie pisze ale gdy robie nowe kata byle jakie id to wchodzi mi na kata innych graczy

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dam GM na servie za pomoc ze stronką !!

 

GG 112228

Mix Youtube - Metin2 ! warto obejrzeć ;D

 

 

GG: 11222x

 

 

"x" jest równe "8" xDDD Już znasz GG? ;D

 

I MODERATORS! Już mam przez niech 90% statusu ; **

-.-xD

 

Trade Hack!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neo Kid? chciało ci się klikać? ;o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Raxon:

robił bym ładniejsze loga ale nie mam renderów

Up :

Już zmieniłem system więc będę naprawiał błędy

sygnaturaq.png
Opublikowano

GRZEBAĆ TZN. CZY UMIESZ PORADZIĆ CO I JAK TRZEBA ZROBIĆ LUB CO MOŻE BYC PRZYCZYNĄ TEGO PADANIA LOGOWANIA JAK DAMY RADE TO POMÓGŁBYŚ PRZEZ TE.VI (TEAM VIEWER)

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

OK ALE NAPISAŁEM CI JUŻ ŻE NIE ZROBISZ BEZ HAMACHI SERWERA :/

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

poprawiłem wszystkie szablony - faktycznie było parę błędów i Thx za poinformowanie mnie .

Jutro dodam min 4 nowe szablony

sygnaturaq.png
Opublikowano

Odświeżam !

@ Może w końcu jakiś mod to podklei czy tylko podklejacie tuty Vipów ?

@ dodałem nowy Szablon

sygnaturaq.png
Opublikowano

LOOOOL czy mto edytowac i jak zmienic index ?

Edytuje to edytorem znacznikow (taki program do html) i nic wogule sie tego podejzec nie da na firefoxie przez pulpit tylko trzeba gdzies wzucic!!! pomocy kur**

Opublikowano

ale o co ci chodzi up ? i 2x up chodzi o grafike taką że nie wolno zmieniać nic oprócz loga które dałem w .psd

sygnaturaq.png
Opublikowano

ja chce wiedziec ktory plik edytowac w indexie? bo w glownym folderze sa gdzieniegdzie w szablonach 3 indexy w kadym co innego i kazdy przekierowywuje do folderu

a gdy chche zrobic podglad z pulpitu na firefox to nic nie ma dopiero jest jak wzuce na hosting...

Opublikowano

nic nie edytujesz wrzucasz do appserv czy xampa i chyba nie czytałeś regulaminu

Regulamin Kożystania Z Szablonów

 

Szablony są całkowicie bezpłatne, ale korzystanie z nich podlega kilku zasadom:

1. Można modyfikować tylko i wyłącznie pliki które są napisane na stronie głównej!

 

2. Nie wolno usuwać podpisu autora szablonu oraz źródła grafiki

 

3. Nie należy zmieniać kolorów czcionki, tła i suwaków, oraz rodzaju czcionki, gdyż może to w istotny sposób zmienić wygląd szablonu, na niezgodny z zamysłem podpisanego autora

 

4. Pod żadnym pozorem nie wolno zmieniać grafiki w szablonie!

 

7. Szablony podlegająPrawą Autorskim nie stosowne jest podpisywanie ich jako własności!

Radzę się tego trzymać

sygnaturaq.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak klikam w

http://m2-desing.cyf.pl

to mnie przenosi na

http://deco016.cyf.pl/

i co w tym chodzi.Nie ma tam żadnych szablonów ani nic ...

2ykdqtf.jpg Teletubies xD
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...