Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Co dalej po zarejestrowaniu się na ESL`a? Część druga.


kYRA.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć pierwsza:

http://www.mpcforum.pl/topic/1112780-tut-co-dalej-po-zarejestrowaniu-sie-na-esla-czesc-pierwsza/

Jako, że zaczął się sezon pokaże Wam jak się zapisać, prawidłowo zrobić pokój oraz jak wpisać wynik.

Zacznijmy od zapisania się na mecz.

Najeżdżamy myszką na ligi i wybieramy World of Tanks 1on1 ESL Series lub:

http://www.esl.eu/pl/wot/1on1/series/match_scheduler/

Po lewej stronie mamy godziny, o której się mecze, obrazek mapy i nazwa mapy. Po prawej stronie mamy zapisz się i jeśli chcemy to klikamy to i jesteśmy zapisani.

Należy pamiętać, że 15 minut przed meczem losuje nam przeciwnika i trzeba sprawdzić z kim się gra.

 

Gdy już wiemy z kim gramy (wyświetla się tam gdzie był przycisk zapisz się) klikamy na nasz nick lub przeciwnika. Otwiera nam się okno i widzimy najpierw avatary następnie ksywkę i niżej nick z gry.

Po prawej stronie mamy informacje jaka mapa godzina itd.

Niżej mamy wyniki na początku jest 0 : 0.

 

Wchodzimy do gry robimy treningówkę i zapraszamy naszego przeciwnika do pokoju. Ustawiamy 5 minut bitwy, bitwa standardowa i czat drużynowy.

 

Teraz najważniejsze.

Jeżeli wygramy należy zrobić ScreenShot (SS`a) z okna wygranej bitwy (przycisk PrtScr obok klawisza F12) i następnie przechodzimy do przeglądarki i obok piszę wpisz wynik i klikamy to.

W puste pola (lub nie, nie pamiętam) wpisujemy dla naszego nicku 1, a dla przeciwnika 0.

1 - odpowiada zabiciu przeciwnika

0 - odpowiada porażce lub remis.

Po wpisaniu wyniku klikamy niżej wgraj screenshoty, zdjęcia i szukamy naszego folderu z grą, a następnie otwieramy folder ScreenShot i szukamy naszego ss`a. N

Następnie wgrywamy i cieszymy się zwycięstwem lub smucimy się porażką. ;)

 

Pamiętajcie by zawsze po wygranej bitwie wgrać screenshoty, bo mecz zostanie usunięty.

Jeżeli przeciwnik wygrał, a nie wgrał Screenshotów to nie mówcie mu nic, bo wtedy mecz zostanie usunięty (co idzie na Waszą korzyść).

 

@edit

Zapomniałem dodać, że na ESL'u są obszary do których nie można przekroczyć.

Dodaje linka (niżej jest download)

http://www.esl.eu/eu/wot/news/215132/

 
Pełny regulamin:

http://www.esl.eu/pl/wot/1on1/series/leagueinfo/

Potem dodam grafiki, bo nikt nie chcę się zapisać i wszystko robione z pamięci. ;_:

Opublikowano

Nie napisałeś do ilu są pojedynki. Tak jak były nasze na forum? Do 2 wygranych? 

Opublikowano

Nie napisałeś do ilu są pojedynki. Tak jak były nasze na forum? Do 2 wygranych? 

 

Nie będę przepisywał całego regulaminu.

Do pierwszej wygranej.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Co dalej po zarejestrowaniu się na ESL`a? Część druga.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...