Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie włącza się Lineage 2


sebekrudy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Chciałem sobie pograć w Lineage 2 .

Pobrałem : 

Dragon NetworkIL i 

Play Lineage II

Jak włączam Dragon Network i chce wcisnąć przycisk start wyskakuje Uruchom jako i uruchamiam jako bieżący użytkownik wtedy wyskakuje taki błąd :

 

l2.exe - Nie można znaleźć składnika

 

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono Window.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.

 

Jak biorę Full chceck i start dalej nic 

 

A jak odpalam Play Lineage II   wyskakuje:

 

Announcement

 

The connetion to the updates server has been terminated.

 

Jak klikam ok wywala mnie na pulpit .

Pomocy jeżeli ktoś wie o co chodzi to proszę o wytłumaczenie co mam zrobić .

( Nigdy nie grałem w Lineage )

Opublikowano

Witam , miałem ten sam problem . Spróbuj zainstalować od nowa l2 . dlaczego ? , Bo najprawdopodobniej podczas instalowania gry nie zaintalował się jakiś "dxx" plik , który odpowiada za włączenie startowej części gry . Ta gra jest jak złożenie domku z 5tyś klocków lego , także zrób to co mówiłem i będzie spoko , a jeśli ewentualnie to nie pomoże , masz złą wersje gry , chodzi mi tu o starsze , albo nie odpowniednie pliki w data 1,2,3 . Pozdro 600 dla znajomych : )

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...