Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zwiększenie Fpsów na Win8 z Moimi parametrami


pius2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kieruję do Was pytanie, bo przeglądnąłem już kilkanaście poradników i żaden mi nie pomógł w zwiększeniu fps'ów.
Mam średnio po 15fps'ów a w czasie większego zamieszania (teamfight, większa farma itp.) spadają mi one do poniżej 10 i zaczyna klatkować.
Proszę o pomoc.

Moje parametry:
Informacje o Systemie:
System operacyjny: Windows 8 64-bitowy (6.2, kompilacja 9200)
Procesor: Inter® Core i3-3110M CPU @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Pamięć: 6144MB RAM
Wersja Programu DirectX: DirectX 11
Karta Graficzna 1gb.

Ss z parametrami : 
1.

http://scr.hu/1h5j/q15jf

2.

http://scr.hu/1h5j/2owmb

I teraz sprawa, której nie rozumiem czemu w menadżerze urządzeń wykrywa mi 2 karty graficzne:

http://scr.hu/1h5j/y4c0a 

I tak jak w pierwszym SS napisane jest, że komputer korzysta z karty Intel


Proszę o szybki odpowiedzi.







 

Opublikowano
Opublikowano

Jak masz na pasku na dole po prawej wskaźnik baterii to masz tam na pewno jakiś plan zasilania.

Wybierz "Wysoka wydajność" lub podobnie u Ciebie może się to nazywać.

Opublikowano

O ile masz nvidie to w ustawieniach nvidia masz zakładem procesor graficzny i zmieniasz z automatyczne na kartę graficzna

edit ; nie paczalem 2 screena , myślę że wejdz w intel graphics 4000 i zwyczajnie wylacz ją . Sprawdź też czy karta radeona jest włączona. I reset kompa

edit 2 ; jak po reszcie nie będzie obrazu to poprostu masz ekran podlaczony do wejścia karty intela i bym to zmienił xD do karty graf.

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

wyłącz kartę zintegrowaną w menedżerze urządzeń. 

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...