Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobić trochę pieniędzy?


Paradisex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :D

Gdzie najlepiej szukać jakiejś pracy na weekend? Tak by płacili 100zł za 2dni. Mieszkam w mieście :P

Wiek: 19lat

 

Za konkretne odpowiedzi oczywiście like ;)

Posty nie na temat = raport

1379148048-U870856.png



Opublikowano

Najlepszą opcją teraz za darmo zarabiać, to bitcoin :)

W grze zawsze jako


 


Yutashi


 


Pomogłem Ci - Zostaw Like!

Opublikowano

ile można zarobić , na komputerze stacjonarnym ?

Nie wiem czy to nie odpowiedź albo prowo-odpowiedź ale i tak odpowiem, najwyżej się złapie. Jeśli chodzi o bit-coiny - to nic. : D

Opublikowano

Myślałem by iść do jakiegoś marketu typu tesco, kaufland, real itp. i sie zapytać kierownika czy nie potrzebują kogoś na weekendy do pomocy na sklepie :)

Czekam na dalsze wypowiedzi ;)

1379148048-U870856.png



Opublikowano

Możesz roznoscic ulotki, pomagac w sklepie , na budowe isc :) Dużo jest rzeczy które mozna robic, ale w miescie.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

19 lat masz i musisz pytać się na forum gdzie pracować?

 

Przy organizacji koncertów można zarobić 250zł w weekend ale sam sobie szukaj pracy...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Uczę się jeszcze, czyli na etapie gimnazjum czy może czwarta klasa elektronika, bo to różnica :D

Chyba, że wybrałeś tą łatwiejszą drogę, czyli zawodówkę i ten wielki majątek (który tak Ci obiecywali) nie starcza na życie, no to szukaj pracy w swoim zawodzie.

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Jeśli nie boisz się szczątków to polecam pracę w zakładzie pogrzebowym. Bardzo dużo płacą, ale jeśli nie masz mocnej psychiki to nie polecam. ;)

Opublikowano

Żeby zarobić trzeba ruszyć głową ...

Pomyśl logicznie, czego ludzie potrzebują ? bez czego nie mogą żyć ? czego jeszcze nie widzieli ale na pewno by pokochali ?

może inaczej ? ... coś co by ich uzależniło i bez czego nie mogli by życ.

Jeżeli już do tego dojdziesz to zarobisz grube pieniądze.

 

Jeżeli jednak chcesz zarobić jakąś małą kwotę, to idz do pracy np. do jakiegoś baru, zawsze możesz przeszukiwać ogłoszenia w internecie, których jest bardzo dużo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...