Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gragas i moja pierwsza gra na ludzi


hercyxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIEMA! Mam do Was pytanie, otóż zakupiłem sobie Gragasa na przecenie [395rp] z darmowych 400 rp, które dostaję się za wbicie 3lv.

Dzisiaj grałem nim pierwszy raz na ludzi i chciałbym się spytać czy dobrze mi idzie. Na koniec chciałbym dodać, że nigdy wcześniej w lola nie grałem, tylko oglądałem poradniki. :)

 

Screen do mojej gry: 

https://imageshack.com/i/nghwgzp

@edit

Przed graniem dowolną postacią oglądam do niej poradnik :)

Opublikowano

Dobrze, polecam mieć 100cs do 12 min
Staty dobre no cuż te lvl :p
Ale powiem 13/0 ^^ aaa Pamiętaj kupywać Kielich Pełny na niego bo potrzebuje on many duuużo.
Kielich Rabadon i to jakoś pójdzie dalej :D

14 lat  

Opublikowano

Dobrze, polecam mieć 100cs do 12 min

Staty dobre no cuż te lvl :P

Ale powiem 13/0 ^^ aaa Pamiętaj kupywać Kielich Pełny na niego bo potrzebuje on many duuużo.

Kielich Rabadon i to jakoś pójdzie dalej :D

Dzięki za wskazówki ;D

Postaram się potrenować jeszcze farmienie ;]

Opublikowano

Jak dobijesz 50 farmy do 10 minuty to jest spoko, bo te 50 to takie minimum.

Zanim wbijesz lvl 30 powinnienes juz ogarniac :)

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Troche słaby build, najlepiej sobie wystartować tak : 

 

Duży Kielich > Rabadon > Zonya > Kostur > Ostatni jak wolisz.

Dzięki za build, sprawdzę czy dobry i być może wykorzysztam! :D

Opublikowano

Jak mówił ktoś up@ Zmien build, poćwicz farme, 20creepów=1kill więc czasami lepiej farmić, niż gonić za killem.

Staty ok. Skilluj i powodzenia na Field of Justice :)

Opublikowano

Chujowa farma grasz jak jebany brąz - Wypowiedż typowego lolowego gracza na mpc

 

Bardzo dobrze jak na początkującego gracza farma jest dobra build troche slaby.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...