Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

powrót do gry, opłacalność.


Michak1515PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim. Czy moje konto jest jeszcze coś warte w tych czasach i czy opłaca się teraz wracać? Jestem w MMO na PL2.

Posiadam konto 15lvl z petem,  8 irysów 6 lvl,  18lf3,  4lf2,  14BO2,  12 BO1 i dużo AO3, goliath, 3 najdroższe generatory napędu (trzeba by było zainwestować), wszystkie dodatki, konto nie bocone

Opublikowano

Z takim kontem nie ma sensu. Lepiej wydać >200zł na nowe i z takim grać

 

Dlaczego nie ma sensu ? 

 

Kwestia cierpliwości i czasu

Feel the beat!


 


 

Opublikowano

#Jednak zostanę przy tym koncie.

znacie kogoś kto sprzedaje kredyty na PL2 i można u niego zapłacić PSC?

Brakuje mi jednej części do alfy, jak najlepiej losować?

Opublikowano

#Jednak zostanę przy tym koncie.

znacie kogoś kto sprzedaje kredyty na PL2 i można u niego zapłacić PSC?

Brakuje mi jednej części do alfy, jak najlepiej losować?

Po 1-5.

Opublikowano

#Jednak zostanę przy tym koncie.

znacie kogoś kto sprzedaje kredyty na PL2 i można u niego zapłacić PSC?

Brakuje mi jednej części do alfy, jak najlepiej losować?

Na PL2 mam obecnie 3,5 mld kredytów w klanie. Pisz na PW

Opublikowano

Na PL2 tak bo tu nie ma wyboconych 90% graczy jako SFU, jak na pl1 i pl2.... 

Tam mozna samemu na alienkach w miesiac dorobic sie 2-3mln uri z twoim kontem zwlaszcza z nowymi misjami to szybko wbijesz wyzszy lvl ...

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Konto nie jest najgorsze. Najlepszym rozwiązaniem byłoby dokupienie generatorów i robienie najnowszych misji, są one bardzo opłacalne a za wykonanie ich wszystkich otrzymasz laser LF4.

jp8p35.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...