Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[redbot pro] 2 pytania: otwieranie drzwi kluczem oraz hotkeye


lolomat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

1.

Mam problem z otwieraniem drzwi kluczem. Posiadam w plecaczku copper key (Key:3802) i w prosty skrypt:

 

useitemon(3802, "32602, 31976, 14"); useitemon(3802, ground($posx, $posy, $posz));

Teoretycznie wszystko powinno chodzić, jednak jest problem z ID klucza (wydaje mi się, że ten numer w nawiasie - 3802 nie jest numerem ID itemu). Testowałem ten skrypt na gfb i daje radę, wszystko działa. Przy wpisaniu ID klucza niestety nie działa.

Szukałem jakiś list z ID kluczy, jednak nigdzie nie mogłem znaleźć.

Może da się jakoś to obejść? Są jakieś listy z ID kluczy?

PS. Sprawdzałem przy dodanym kluczu do hotkeyów w kliencie i bez.

 

2.

Da się zrobić tak, że ustawię sobie na przykład klucz do hotkeya F5 w kliencie Tibii a następnie w action scripcie napiszę, że stojąc na jakiejś tam lokalizacji ma użyć przedmiotu z hotkeya F5 na 32602, 31976, 14?

Prościej mówiąc powiem botowi "kliknij F5 i wybierz 32602, 31976, 14?"

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...