Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powtórka do BWR, czy sobie darować?


Nakashi_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć !

Chciałbym wam pokazać moją powtórkę z gry artylerią, gdzie udało mi się w całkiem ciekawy sposób ustrzelić KV-3

 

Link do całej powtórki:

http://wotreplays.eu/site/630494#live_oaks-mariuszek94-lorraine155_51

Link do killa KV-3:


Zastanawiam się, czy próbować sił w BRW (best replay of the week) w kategorii sniper.

Wydaje mi się, że KV-3 stoi w takim miejscu, że na snipera mogłoby to kandydować :P

Myślicie, że ta powtórka się do tego nadaje ?

Opublikowano

Wat? Pocisk przeleciał pod mostem, nie przez te od góry. Po 2 nie można snipera na arcie.

Opublikowano

Wat? Pocisk przeleciał pod mostem, nie przez te od góry. Po 2 nie można snipera na arcie.

 

On nie przeleciał pod mostem.

KV-3 stało bokiem wysunięte, a po drugie pocisk już dawno opadał. 0.000000009% szans, że przeleci.

 

Źle to ująłem. Masz racje, bo oto mi chodziło.

Opublikowano

On nie przeleciał pod mostem.

KV-3 stało bokiem wysunięte, a po drugie pocisk już dawno opadał. 0.000000009% szans, że przeleci. :P

 

Ten pocisk przeleciał pod mostem i trafił w bok kv... Na 100% nie przeleciało między tymi małymi...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...