Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Adblock Plus - czyli koniec z reklamami! (bez roota!)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

  Zapewne większość z Was, podczas przeglądania internetu, napotkało problem w postaci reklam, np. fanpejdża na Facebook'u zajmujący pół ekranu, dlatego dziś przedstawię Wam sposób, żeby się ich pozbyć.

Wymagania: Android 2.x lub nowszy

Download:

http://hostuje.net/file.php?id=49686c1e306ef76e2977e7c19404b991

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/acbf22b50334d0fb150dd483100e33dd1d5669225c2da68c24d97e791149cc87/analysis/

Poradnik:

 

1.Uruchamiamy

2. Wchodzimy w Ustawienia -> Wi-Fi

3. Klikamy na sieć, do której jesteśmy połączeni i modyfikujemy sieć.

01028402260255682583.png

4. Klikamy w Zaawansowane i zróbmy tak, żeby wyglądało to jak na screenie:

39562294042132280386.png

i zapisujemy.

5. Jeżeli wszystko dobrze zrobiliśmy, powinno to na pasku powiadomień powinno to wyglądać tak:

28183483252023859406.png

6. Enjoy.

 

Przepraszam za wielkość sreen'ów, gdyby ktoś byłby taki miły, mógłby je pomniejszyć ;)

Oficjalna strona:

https://adblockplus.org/en/android

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...