Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] |●| Kwadratowe Land |●| Hosting 24/7 |●|


Graihia

  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. | Czy złożysz podanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię:Michał


Nick:Viksu


Wiek ( +13 ):15


Staż w Minecraft: 2 lata z przerwami


Mikrofon:Posiadam


TeamSpeak3:Mam


Skype:Mam


Ilość Wolnego Czasu:Po szkole +/- 3h


Doświadczenie:Dobre


Ogarnięcie:Dobre


Ortografia:Dobre


Wulgaryzmy:Nie uzywam


Griefowanie:Nie grifuje


Zabijanie:W drużynie nie i zależy czy jest powód


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ):Średnie


Pułapki ( Nie obowiązkowe ):Średnie


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ):Średnie

d569a0f29dc8769574bdba3.jpg

Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Rekrutacja Pomyślna


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


@up


Viksu


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Opublikowano

(Odświeżam temat)


 


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Odświeżam


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


(Przygotowywania do losowania drużyn)


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Whitelista KwadratoweLand

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 


Mrmaciox

Misterczesiu

JestemJakub

Barbulek

LaYuPL

Freez

Salens

NighT

Viksu

MrDawid

Vekla

Kunik

DixonHiT

one


 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Drużyna Niebieskich

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 


Lider: JestemJakub

Zastępca: Salens

Członek Gildii: Barbulek

Członek Gildii: LaYuPL

Członek Gildii: Freez

Członek Gildii: Viksu

Członek Gildii: Kunik


 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Drużyna Czerwonych

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

Lider: MrMaciox

Zastępca: MisterCzesiu

Członek GildiiNighT

Członek Gildii: DixonHiT

Członek Gildii: one

Członek Gildii: MrDawid

Członek Gildii: Vekla

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

Rekrutacja nadal trwa.

Prace nad serwerem dalej są,

dalej są dodawane pluginy/skrypty.

Po co? Aby fajniej się grało ;)

Opublikowano

Siemanko, dziś nie dam rady być na TS 
i taka prośba do Graihia , bo widze ze jestem liderem i czy mogłbyś dodać do mojej drużyny Freez'a :) 

No, to z góry dzięki 

Opublikowano

Imię:Kacper


Nick:SugarPotato (Wydało się :D)


Wiek ( +13 ):14


Staż w Minecraft: OD alphy


Mikrofon:Jest


TeamSpeak3:Jest


Skype:Jest


Ilość Wolnego Czasu:Zależy od lekcji ale napewno 2-3h +


Doświadczenie:Duże :)


Ogarnięcie:Duże :


Ortografia:Myślę ,że 9/10


Wulgaryzmy:Nie 


Griefowanie:Nie


Zabijanie:Nie zabijam graczy ze swojej drużyny ,ponieważ tworzymy zespół i nie ma po co się klepać


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ):Nie ma szału


Pułapki ( Nie obowiązkowe ):Troszkę umiem :D


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ):Nie za bardzo.


Opublikowano

 

Imię:Kacper

Nick:SugarPotato (Wydało się :D)

Wiek ( +13 ):14

Staż w Minecraft: OD alphy

Mikrofon:Jest

TeamSpeak3:Jest

Skype:Jest

Ilość Wolnego Czasu:Zależy od lekcji ale napewno 2-3h +

Doświadczenie:Duże :)

Ogarnięcie:Duże :

Ortografia:Myślę ,że 9/10

Wulgaryzmy:Nie 

Griefowanie:Nie

Zabijanie:Nie zabijam graczy ze swojej drużyny ,ponieważ tworzymy zespół i nie ma po co się klepać

Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ):Nie ma szału

Pułapki ( Nie obowiązkowe ):Troszkę umiem :D

Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ):Nie za bardzo.

 

 

Zapraszam na teamspeaka brutals.eu

Opublikowano

Odświeżam temacik ludziska.


 


Składajcie podania, proszę ;)


Bo kurcze nikt nie gra i się zdenerwowałem,


bo teraz to Niebiescy grają, a wcześniej to nie


bo po co, także nie składajcie podań jak


nie będziecie grać bo po co ?.


 


Niedługo pierwsza klepa, a dokładnie to


08.02.2014 - godzina to jeszcze nwm która.


Opublikowano

Servera naprawde nie polecam :)
Była to co prawda poprzednia edycja ale administracja miała wywalonego ch*ja na wszystko..

Był jeden koleś zabiał bez powodu (na mnie wyszło) i też go zabiłem oddałem ity.. (Długo by opowiadać) Graihia miał na to zwalone banował kogo chciał.

1RkW7od.png

Opublikowano

Servera naprawde nie polecam  :)
Była to co prawda poprzednia edycja ale administracja miała wywalonego ch*ja na wszystko..

Był jeden koleś zabiał bez powodu (na mnie wyszło) i też go zabiłem oddałem ity.. (Długo by opowiadać) Graihia miał na to zwalone banował kogo chciał.

 

Emmm.. to nie było na tym serwerze ale okey ...

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...