Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival+RolePlay][Miasta][Dzialki][QuestJobs][Mafie][Parkoury][Piłka nożna][Sklepy][Kasyno]


Mcgo

  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci sie reklame i czy zachęca cie do gry

    • Tak, bardzo mi się podoba
      11
    • Tak, jest ok
      4
    • Nie, reklama jest brzydka
      1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uwaga Uwaga Moja Opinia Na Temat Serwa Do Którego Zaraz Wbije Ponownie Ponieważ Laptop Mi Się Wyłączył xD:

 

Wszedłem i zobaczyłem duży i fajnie zbudowany spawn pochodziłem wziąłem questa xD poszedłem do kasyna w którym mnie oślepiło ale wygrałem 500 :D po czym je straciłem. Pisałem z Adminami (Bardzo ogarnięci i wiedzą co robią) zadania dosyć trudne na początek ale daje radę działki trochę drogie (ale adm powiedział że za quest jest ok 100 k :P)

posadziłem i laptop się przegrzał :D - Serwer godny uwagi i Bardzo Gorąco POLECAM wbić :D

baner.png

Opublikowano

Łał takiego serwera nie widziałem już dawno spędziłem na nim aż dłuższą chwilę czasu bo muszę to przyznać spodobało mi się tam :)

Lecz zawsze musi być jakieś ale tym razem jest to zbyt mały nadzór nad czatem lecz po rozmowie administratorem zapewnił mnie że wgra plugin anty-przekleństwa.

Na serwerze panuje miła atmosfera, administracja jak najbardziej na odpowiednim poziomie oraz obeznana z tym co robi i chętna do pomocy.

Mapa na serwerze jak i pluginy również na bardzo wysokim poziomie.

Moja ocena na obecną chwilę (brak pluginu anty-przekleństwa)

 

9.5/10

 

Jeśli administrator wgra plugin to :

 

10/10

Opublikowano

Ja wlasnie weszłem i działa :}
Polecam gorąco :}

Nie bądź cham, daj + za wypociny ;)

Opublikowano

Fajne macie te zadania :}
Dodacie więcej ?

Nie bądź cham, daj + za wypociny ;)

Opublikowano

Kupiłem Sponsora.
Jak mam zrobić ten plecak ?

Nie bądź cham, daj + za wypociny ;)

Opublikowano

O widze ze dodaliscie nowe dzialki :}
Kiedy beda ceny ?

Nie bądź cham, daj + za wypociny ;)

Opublikowano

Ok. Thx za info. A moge dodac kolege do dzialki ?

Nie bądź cham, daj + za wypociny ;)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...