Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Avatar Craft [1.7.2] [Magie+Gildie+Survival] Zapraszamy!


danielka2ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

32006103835309328713.png
        W dawnych czasach...

W świecie gdzie 20 letnia wojna zabrała ludzkości ostatnie nadzieje...

Azulon...

Władca Narodu Ognia... umiera.

Wiadomość ta dotarła do wszelakiej ludzkości...

W końcu od 20 lat w świecie nastał pokój.
    Mimo prób utrzymania pokoju kiwał się on na krawędzi.

Tronu Narodu Ognia domagał się syn Azulona, Książe Ozai.


    Przez dwa lata Nomadowie Powietrza, Plemienia Wody i

Królestwo Ziemi odbudowały zapomniany sojusz aby zapobiec następnej wojny.

Ludzie zapomnieli już o bólu i cierpieniu jaki lękał ich przez czas wojny. Wiele z nich założyło rodziny, zbudowało własne domy, nareście od czasu wojny czuli miłość i szczęście.


   W świecie Avatara doszło do najgorszego. Do władzy doszedł Władca Ognia Ozai, we wszystkich nacjach wybuchła panika i strach przed wojną powrócił. Nie minął rok gdy Ozai  wywołał kolejną wojnę w świecie Avatara.

 

 

Każdy z 4 Nacji chce królować w świecie Avatara,

Doszło do tego, że brat walczy z bratem.

 


 
 
 Jak potoczy się historia?
  Tylko ty możesz odwrócić bieg wydarzeń!
  Wejdź na AvatarCraft i to ty króluj w świecie Avatara!

 

 

 

 

62762712951513809448.jpg

 

 

 

NO ALE O CO CHODZI NA TYM SERWERZE?

 

bĘDZIE TO JEDYNY SERWER W POLSCE POSIADAJĄCY TZ.

PLUGIN BENDNG.

 

CO TO JEST BENDING?

 

BENDING TO PLUGIN ODWZOROWANY NA PODSTAWIE ANIME "AVATAR: THE LAST AIRBENDER"

POSIADA ON 4 żYWIOŁY, W KAżDYM PO 10 SKILII. NIE SĄ TO SKILE TAKIE JAK NP. mCMMO, SĄ TO SKILE WIDZIALNE TZN MAG OGNIA NAPRAWDĘ WŁADA OGNIEM.

 

cO MOŻEMY SPOTKAĆ NA SERWERZE?

 

NA SERWERZE NAPEWNO SPOTKACIE MIŁĄ I DOŚWIADCZONĄ ADMINISTRACJE, CUDNĄ MAPE, NAPEWNO ZAKUPIMY SERWER TEAMSPEAK3.

 

 

JEST TO DOPIERO ZAPOWIEDZ NIE BĘDĘ SIĘ ROZPISYWAĆ IP BĘDZIE PODANE PRZY OFICJALNEJ PREZENTACJI SERWERA.

 

pLANOWANY START 1.03.2014

Opublikowano

Grałem na 1 tego typu serwerze (też 4 żywioły też avatar itp) i mi się podobało oby teraz było tak samo :)

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie, myśle że zagram w wolnym czasie. Prezentacja taka sobie, zmień czcionke straszna.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Coś o forum się nie postaraliście, znam ten styl i nazywa się on "uCreepera" czy coś podobnego :>

 

Serwer zapowiada się ciekawie, ale co z tego wyjdzie to zostawiam Wam :)

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Polecam fajne się gra,przyjemna administracja :)

07608296593848833931.png
~~ Obrałem sobie drogę że osiągnę mistrzostwo , nie zawsze idzie za tym pełen komfort pamiętaj MORDO ! ~~
~~ Lecimy kurwa tutaj , jest dobrze w chuj ~~

Opublikowano

Dzisiaj ?? o której :)) ?

 

Doczekac sie nie moge !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
Gralem na podobnym, zajebisty

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...