Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wczoraj Gruzja dziś Ukraina jutro Polska?


Poslaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie widzę twoje 35 lat tematy o metinie, zaczynanie zdania z małej litery. Pozdrawiam 

Chyba nie chcesz byśmy analizowali każdy twój post?

W każdym z nich jest w chuj błędów.

Idź się zajmij uprawą kwiatów czy czegoś w tym stylu

Opublikowano

wielki kurwa 17 letni znawca sytuacji na ukrainie się znalazł.

jedź tam do nich i im pomagaj a nie przed komputerem się wymądrzasz człowieku

 

dumny ty z siebie jesteś?

Opublikowano

To konto należało do tzn Gracza Oficera, on skończył grę i oddał mnie "RAHIMOWI"  on na to konto nie gościł już jakoś od wakacji 2013, może wchodził ale nie widziałem    <3

za wysoka sygnatura

Opublikowano

W dupie to mam. Jak była wojna to te kurwie syny nas kaleczyli i zabijali. Niech się polska w to nie wpieprza

Potrzebna pomoc w robieniu grafiki/intra? Pisz! Znajdziesz mnie w pogaduszkach ;). Zagraj ze mną w Dead Island . Pisz na pw!

Opublikowano

Taaaak Gruzja, Ukraina, Gruzja, Ukraina, Gruzja, Ukraina, Gruzja, Ukraina i tak w kółko a o Syrii nikt nie pomyśli ? Przynajmniej O.S.T.R & Hades poruszyli ten etmat i napisali piosenkę "600 dni"

 

Macie link :

http://bezuzyteczna.pl/wojna-w-syrii-trwajaca-81282

18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+ 18+

( na YouTubie dali ograniczenia wiekowe ! )

What The Fuck ? :O


3333603692.png

Opublikowano

Sram na tych Ukraińców.. niech się biją jak mają taką ochote :)

 

a Polski nikt nie ruszy bo jest w Uni i jak ktoś się odważy tknąć Polske to USA zajebie im bombe atomiwą i będzie maksyk :)

a tak poza tym Rumunia się szykuje na rozbiór ??

a co pewnie już ostrzą noże i zbierają kamkenie żeby atakować ?

bo jakimś porzadnym sprzetem to oni nie dysponują..

także mogą sobie rozbierać ale już na granicy ich rozpierdolą z czołgów :)

Opublikowano

 

zamknąć to możesz sracz, Polska jest gotowa nawet przyjąć Ukraińców do szpitala, nie dorosłeś do tematu to nie będę z tobą dyskutował. 

'

Polska gospodarka i polskie firmy mogą stracić miliardy złotych, jeśli sytuacja na Ukrainie będzie się nadal zaostrzać
http://wpolityce.pl/artykuly/72318-polska-gospodarka-i-polskie-firmy-moga-stracic-miliardy-zlotych-jesli-sytuacja-na-ukrainie-bedzie-sie-nadal-zaostrzac

Dobrze, że "Polska gospodarka" teraz jest w dobrej sytuacji... <_<

 

Pomagaliśmy już wielu różnym narodowościom i krajom, ale czy jakieś obce państwo kiedykolwiek zaoferowała pomoc nam ? No właśnie... Zawsze jesteśmy ru***ni w dupe przez cały świat. Nic nie zmienisz, a robisz tylko szum. Nie wiadomo poco.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...