Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wargaming mówi "NIE!" początkującym graczom.


RADTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Grałeś esla (do konkursu) przeciwko MATILDZIE! która ma dobry pancerz, a Ty ze zwykłem amunicji -_- Nowi gracze powinni grać na randomach, na 1-3 tierach, tam sobie poradzą.

 

Wina była tylko i wyłącznie Twoich umiejętności. Jak nie umiesz grać, to po co się na mistrzostwa zapisujesz... Ośmieszyłeś się tym tematem tylko. 

 

To się nadaje tylko do kosza...

 

#dzięki za poprawę humoru xD

Opublikowano

hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Grałeś esla (do konkursu) przeciwko MATILDZIE! która ma dobry pancerz, a Ty ze zwykłem amunicji -_- Nowi gracze powinni grać na randomach, na 1-3 tierach, tam sobie poradzą.

 

Wina była tylko i wyłącznie Twoich umiejętności. Jak nie umiesz grać, to po co się na mistrzostwa zapisujesz... Ośmieszyłeś się tym tematem tylko. 

 

#dzięki za poprawę humoru xD

DOBRA, nie jestem mistrzem WoTa, ale Tier IV vs Tier IV = jakieś szanse. Jeśli Matilda jest OP to, dlaczego jest w tak niskim Tierze. To co? Wyższe Tiery są niedostępne dla nowych graczy? Bo tak? Lepsza amunicja? Dobra, ile trzeba zapłacić za takową?

 

Dobra, trafiałem i jakieś obrażenia powinienem zadawać.

 

Nie ma za co. Wiem, że w WoT nie chodzi o realizm, ale bez przesady.

graphic.pnggraphic.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...