Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

UWAGA! DROP ITEM HACK- SKRYPTY WYWALAJĄCE CHANNELE KAŻDEGO SERWERA


smok590

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra beka z tymi SS-ami, dawaj wiecej, agent w chuj.

 

 

@m2p

 

diff nic nie da :v

 

będą lajki będzie więcej śmiechu :D

Ok jak harnaś dał lajka pokaże część tego jakim dobrym kolegą był Smok który udostępnił Nam rooty na channel admina ;)

 

 

http://scr.hu/21rc/lwrl9

 

http://scr.hu/21rc/fu2x2

 

a tu beka dalej z gg;

 

 

http://scr.hu/21rc/eub5w

 

http://scr.hu/21rc/akfwv
Opublikowano

Od gumiśka : CoreDowner na wyrzucanie itemów był opublikowany dawno temu, lecz był nieco wolny, więc niedawno (na prośbe kumpla) napisałem swojego, nieco szybszego.
I muszę obalić twoją teorie spiskową, że "planuje uderzyć w Dreikona i inne serwery używając tego skryptu", ponieważ:
Po 1: skrypt ten jest w większości przypadków mało skuteczny(i tutaj cię ździwie nie używałem go na Aurionie tylko osoby, które go ode mnie dostały (kto chce pisać gg) i to nie z tego powodu padały ci tam channele
tylko z twojej głupoty i błedów w plikach.
Po 2: nie chciałoby mi się (brak zleceń = brak chęci)
Po 3: wole inne sposoby, o wiele bardziej skuteczne

A po przeczytaniu tekstu "Aby się zabezpieczyć należy wgrać koniecznie Difa na 2 sekundowe eq po wyrzuceniu ( jeśli <= 3s - wywalą wam Channele)"
sądzę, że jesteś idiotą. - taki diff ogranicza graczy, lepiej zablokować wyrzucanie więcej niż X itemów na minute, a poza tym jak channel będzie miał padać to i tak padnie

Opublikowano

myślałem ze czytając temat mam beke, ale beke to dopiero miałem czytając ss'y podane w temacie.

Że tacy ludzie zabierają się za robienie serwerów.. no to ludzie koniec metina już za pare dni. <beka>

Temat napisany przez dziecko któremu napisali coś dla beki i od razu tematy tworzy.

sygna1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...