Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy taka obudowa będzie kompatybilna z moim sprzętem?


Krzysiekn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

 

Wraz z modernizacją mojego pokoju (nowe ściany, biurko itp.) pasuję mi zmienić obudowę która będzie pasować pod wygląd.

 

Planuję zmianę na takie coś:

 

http://techplanet.pl/produkty/obudowy/silentiumpc-gladius-x80-pure-black,35006.html

 

Moja płyta główna:

 

Asus M5A97 EVO R2.0
 
Chlodzenie:
 
Contact 39
 
Zasilacz:
 
Deus G1 600 Wat
 
Planuję wszędzie powsadzać wentylatorki :).
 
Czy ta obudowa podejdzie pod mój PC? Wystarczy mi ten zasilacz pod wszystkie wentylatory + sprzęt z sygnatury? ;>
 
Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Opublikowano

W tej cenie to na morele.net Jest za 320 zł do kupienia FD Arc Midi R2 super obudowa lepsza od tamtej napewno

 

Sam ja niedlugo kupuje

 

PS. Tak bedzie pasować.

 

PS2 Zasilacz da rade.

auto.png


®

Opublikowano

W tej cenie to na morele.net Jest za 320 zł do kupienia FD Arc Midi R2 super obudowa lepsza od tamtej napewno

 

Sam ja niedlugo kupuje

 

PS. Tak bedzie pasować.

Wiesz szukam obudowy na wysokość biurka które będę posiadać, bo fajne to wygląda :) oraz duża obudowa pomieści więcej powietrza i lepszy cooling jest w niej.

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

@edit: no rzeczywiscie troche lepsza, bo ma to okienko fajne.

 

Na ile byś wycenił CoolerMaster Elite 350? Używana, 3 miesiące.

 

 

Opublikowano

Na Gwarancji maks 100 zł może nawet mniej.

 

Według mnie ten Arc ma lepsza przewiewność i super system kabli plus pełne ofiltrowanie czego raczej nie ma w X80

auto.png


®

Opublikowano

Na Gwarancji maks 100 zł może nawet mniej.

 

Według mnie ten Arc ma lepsza przewiewność i super system kabli plus pełne ofiltrowanie czego raczej nie ma w X80

Pewien YouTuber (na kanale FilmyPatryka) prezentował tą X80, i myślałem, że fajna jest. Tylko ona waży prawie 3x więcej niż mój piecyk cały :D

 

Pozdrawiam, temat do zamknięcia.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...