Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SilverFox - I pisanie staje się przyjemniejsze! - By Vayner


Vayner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od pewnego czasu pisałem swój notatnik ala notepad.

Nazwałem go "SilverFox", napisanie tego programu zajęło mi bardzo wiele czasu.

Program jest darmowy i mam nadzieje że wam się spodoba :)

Zalety:

- Możliwość zapisania swoich wypocin

- Możliwość wczytania swoich wypocin

- Możliwość skopiowania

- Możliwość wklejenia

- Możliwość zaznaczenia wszystkiego

- Możliwość cofnięcia (undo)

- Możliwość powtórzenia (forward)

- Możliwość zmiany czcionki

- Możliwość zmiany koloru

- Możliwość nie czytania tego tematu

Program jest w fazie beta, jest to pierwsza wersja tego programu.

Download:

 

 

Skan:

 

 

 

Jeśli spodobał Ci się program możesz dać "Lubię to", no ale to wiesz ;)

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Można prosić o fotki? :>

mm-kxsmwzaeeqhppcebjytu.jpg

 

Praktycznie żadnej oprawy graficznej tutaj nie ma, ale w nadchodzącej aktualizacji planuję dodać coś fajnego :)

 

Wszystkie opcje są "pochowane" w tych guziczkach u góry typu "Ogólne" itp.

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Zrob cos na ksztalt office, to pogadamy. PS. Robiles to w notatniku?? xD xD xD

Ma to być program wielozadaniowy, notatnik, słownik i kilka rzeczy w jednym.

PS: Umiesz napisać coś w notatniku? I nie, ten program nie był robiony w notatniku.

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Nie czepiajcie się go, bardzo fajny program zrobiłeś, pisz i dalej rozwijaj swoje umiejętności( bo to jest najważniejsze), a w przyszłości będziesz robił/ pisał o wiele bardziej zaawansowane programy ;)

Opublikowano

Okej będzie bez hejtu. Dodaj liczebniki do lini tekstów i kolory do tektów kodu. min jak jest coś w vb pisane jakiś obiekt np textbox to niech go podświetli.

Opublikowano

Do zamknięcia, program nie będzie dalej rozwijany. Pracuję nad skymailem:

www.mpcforum.pl/topic/1152755-dlskymail/

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...