Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Zrobie skrypty na zamówienie


*RevangE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<R>
<E>
<K>
<L>
<A>
<M>
<A>
<T>
<U>
<!>
<!>


Witam z tej strony *RevangE*

 jestem  hmmm.... średnim skrypterem a jako że lubię to robić i często mi się nudzi i pozatym ja  sam nie mam pomysłu tak więc:
Przyjmę zamówienie na średniej wielkości skrypty (Nie robie jakiś gangów czy innych takich)
Skrypty wykonuje starannie ale pewnie zawsze będzie kilka nie potrzebnych linijek :P
Tak więc pisać :P

 

Opublikowano

Nazwa: SectorEffect

Opis: Po wejsciu na dany teren z poziomu konsoli wykonuje dana sie komenda. Wyglada to tak: Gracz wchodzi na ustawiony wczeniej teren, a w tej samej chwili konsola wykonuje ustawiona wczesniej komende np. /setrank vip 14d.

+mozliwosc ustawienia co ile gracz moze "wykorzystac" dana komende

+ustawienie dla jakiej grupy graczy moze byc wykonana komenda w danym sektorze.

Perm:

sc.dosector - pozwala stworzyc sektor oraz go modyfikowac.

sc.docmd - pozwala na wykonanie danej komendy przez wejscie na teren.

sc.docmdvip - to samo co wyzej tyle, ze dla VIP.

No i koncowy efekt czyli jak wyglada przykladowa komenda.

(oczywiscie najpierw zaznaczamy teren np //wand) 

/sectoreffect, /se, /seffect [grupa np gracz lub vip] [co ile gracz moze korzystac 00:00:00:00 (dd:gg:mm:ss)] [komenda bez /] 

Kontakt:Pw na forum i chyba latwiej bedzie jesli bedziesz robil to po kolei, nie rob vip'a i minutnika chyba ze bedzie Ci tak latwiej

Pomogłem?


Daj "Lubie to"!

Opublikowano

Dziwnie to opsiałeś :D
Chodzi o to że jak ktoś wjedzie na teren (//wand /rg define Test) to coś się dzieje? tak np apply hast 5 to player ? tak?
I do tego licznik  czasu
I tak ps. Z licznikiem mogą być problemy bo może się crashować przez reset serwera :) 

Opublikowano

Skrypt na "ranking ELO" (top X na serwerze).

Tego jest pełno w necie wystarczy poszukać :)

Jak już mam napisać to jak to działa? Ile pkt i za co itp

Opublikowano

Nazwa : CZI

Opis: np. Ktoś napisze na czacie <3 albo [V] albo [*] - to wyświetlają się inne znaki ;P .

 

< 3 - serduszko

[V] - Ptaszek

[*] - gwiazdka

 

Za pomoc daje like ;)

=========================================================


Szukam skryptera  ;) .


Pisać na PW ..


=========================================================

Opublikowano

Nazwa : ChatZmianaIkonek

Opis: np. Ktoś napisze na czacie <3 albo [V] albo [*] - to wyświetlają się inne znaki ;P .

 

,3 - srduszko

[V] - ptaszek [*

[*] - gwiazdka

 

Za pomoc daje like ;)

Napisz co ma się wyświetlić i za co

 

Nazwa: SectorEffect

Opis: Po wejsciu na dany teren z poziomu konsoli wykonuje dana sie komenda. Wyglada to tak: Gracz wchodzi na ustawiony wczeniej teren, a w tej samej chwili konsola wykonuje ustawiona wczesniej komende np. /setrank vip 14d.

+mozliwosc ustawienia co ile gracz moze "wykorzystac" dana komende

+ustawienie dla jakiej grupy graczy moze byc wykonana komenda w danym sektorze.

Perm:

sc.dosector - pozwala stworzyc sektor oraz go modyfikowac.

sc.docmd - pozwala na wykonanie danej komendy przez wejscie na teren.

sc.docmdvip - to samo co wyzej tyle, ze dla VIP.

No i koncowy efekt czyli jak wyglada przykladowa komenda.

(oczywiscie najpierw zaznaczamy teren np //wand) 

/sectoreffect, /se, /seffect [grupa np gracz lub vip] [co ile gracz moze korzystac 00:00:00:00 (dd:gg:mm:ss)] [komenda bez /] 

Kontakt:Pw na forum i chyba latwiej bedzie jesli bedziesz robil to po kolei, nie rob vip'a i minutnika chyba ze bedzie Ci tak latwiej

 

Nie wiem czemu ale skrypt nie odczytuje mi eventu że po wejściu na dany teren. 

Opublikowano

< 3 - serduszko


[V] - Ptaszek


[*] - gwiazdka


=========================================================


Szukam skryptera  ;) .


Pisać na PW ..


=========================================================

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...