Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Napiszę skrypt na zamówienie.


Glox99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!

!
!
!
!
!
!
!
REKLAMKA
!
!!

 


Jak w temacie. Czasem nie mam co robić chcę się pobawić w skripcie. 
Nie robię profesjonalnych skryptów ale potrafię zrobić czego ktoś oczekuje.
Z chęcią napiszę dla Ciebie jakiś niewielki skrypcik :)

Pisz w odp. czego oczekujesz.

sygnaturka2.png

Opublikowano

Skrypt na pieniążki z potworków oraz za kopanie :) Najlepiej z powiadomieniem dla gracza ile zdobył.

 

Ma być jakaś losowa kwota z mooba?

Np:

30 $ czy kwota pomiędzy 30$ a 100$?

 

EDIT:

Kopanie jakich bloków?

Wszystkich?

sygnaturka2.png

Opublikowano

 

Skrypt na to aby nie mozna bylo niszczyc itemka z ramki:

 

jak coś to to nie działa:

on leftclick on frame:
    cancel event 

Spróbuj:

on break of 389:
    cancel the event

Jeśli masz jakiś problem z Plugin'em/Skryptem do MineCraft'a to pisz na PW/Skype/GG, lub inny komunikator podany w profilu. Pomagam za darmo.

Pracuję na zlecenia. Do stałej pracy bardzo ciężko mnie namówić. ^^

 

Przepiszę Skrypt na Plugin! W większości przypadków za darmo.

Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-


Siemka,


mówisz że umiesz pisać skrypty.


Jakiego typu skrypty to są ?


Na same komendy czy na np.chat lub gildie ?


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Bo potrzebuje skryptu na życia


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Opublikowano

Napisz skrypt ze jak klikniemy np. ramke w ktorej jest jablko to dostaniemy to jablko do ekwipunku

Można zrobić tak, że jak ktoś kliknie na ramke i w niej jest jabłko to da to jabłko ale za ramką np. za scianą musi byc tabliczka.

Co ty na to?

 

 

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-

Siemka,

mówisz że umiesz pisać skrypty.

Jakiego typu skrypty to są ?

Na same komendy czy na np.chat lub gildie ?

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Bo potrzebuje skryptu na życia

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

O jakie życia chodzi konkretnie?

Opisz to.

sygnaturka2.png

Opublikowano

Nie ma sprawy, polajkowałem.

Jeszcze mam następny pomysł na skrypt:

jeżeli gracz ma określoną ilość złota, to może kupić skórę, nazwaną Peleryna Męstwa

Peleryna Męstwa ma takie działanie, że po użyciu jej prawym przyciskiem, przyzywa w losowym obrębie kratek (np. od 2 do 6 kratek) określoną ilość losowych stworów.

jeżeli trudno będzie zrobić losowe stwory, to możesz zrobić że tylko zombie

pozdrawiam!

1390848731-U997276.png


Opublikowano

@up sam skrypt dziala, ale itemek dalej wypada, chodzi mi oto żeby nie wypadał.

on break on frame:

    cancel event

    set block to air

 

Proszę, chyba tak powinno być.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...