Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.2][PvP]BloodCraft - PvP jutra [Poziomy][PiękneAreny][Eventy]


SenzoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

330h2tg.jpg
kd93xt.jpg
Serwer BloodCraft powstał o graczach lubiących tryb PvP. Administracja prowadziła dużo serwerów, gracze wychwalali tutejszą administrację. Posiadamy bardzo ładną, autorską mapę. Pluginy są poprawnie skonfigurowane, problemy rozwiązujemy szybko (czasami zdarzy się przerwa techniczna). Statystyki na tabliczkach. Na mapach są poukrywane skrzynki. Postanowiliśmy zbalansować EQ, tak aby Vip nie był mocniejszy tylko równy. Skrzynki ukryte na mapach pomogą Graczowi, Vipowi i innym w walce.
Planujemy dodać również różne Minigry.


fvvbra.jpg IP: bloodcraft.cubehost.pl

fvvbra.jpg Typ serwera: PvP

fvvbra.jpg Sloty: 30 (będą powiększane)

fvvbra.jpg Wersja: 1.7+
fvvbra.jpg 
Premium: Nie

28wjxu9.jpg

Spawn:

 

2vjaoex.jpg

 


Arena dla graczy:

 

2dh8sab.png

 

29mq2ch.png

 

148k6bn.png

 

 

Arena dla Vipów:

10h28oo.png

 

 

ven594.png

Założyciel:
SeeGaming
 
Właściciel:
_WitcheR_, SenzoPL
 
Moderator:
Endiuss

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

Serwer jest dobry, Administracja miła i pomocna. Szkoda tylko, że prezentacja z generatora.

Spokojnie, będzie nowa własna.

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

Nie podoba mi się spawn i arena. :/ Ale co mi tam, wejdę i zobaczę.

nie podoba ci sie bo rywalizacja??. Sam zalozyles server  pvp i trzeba innymi gardzic?. Ehh.

 

Co do servera super ;) A spawn najlepszy :)

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Polecam serwer. Senzo mogę dać ci kilka takich małych rad na pw?

Jak chcesz, zawsze przyjmę rady :P

Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły itp. ?

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

tylko ja nie moge wbic?

Serwer jest wciąż włączony, wersja 1.7.2/4, wersja 1.7.5 także powinna działać.

Jeśli wciąż masz problem rozpisz go bardziej.

Pozdrawiam

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...