Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ten przedmiot nie może zostać poprawiony?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam pytanko :p O co do cholerki tu chodzi, do refine_proto wgrałam nową linijkę z ulepszeniem, wygląda ona tak :

 

990 40001 10 30202 10 30201 10 0 0 0 0 40000000 0 0 100

Chcę ustawić z tych ulepszaczy robiło się Runiczny Miecz +0 więc 

 

279 279 Miecz Trytona+9 1 0 0 2 288 1 16 360000 2770000 460 910 0 5 1 90 0 0 7 30 22 12 17 12 0 18 40 100 135 190 -1 -1 -1 -1 -1 -1 0 3 0

refine_set jest 910 i tutaj problem, bo nie chce się zapisać a dwa wyskakuje "Ten przedmiot nie może zostać poprawiony"

DPFt2G3.png


 


 

Opublikowano

Gdy ustawiam w refine_set 910 to się nie zapisuje po restarcie a po /reload nie działa, i "wiedziała" a nie wiedział :p

DPFt2G3.png


 


 

Opublikowano

Po reboocie nadal po wejściu w item_proto refine_set zmieniło się na 610, znowu .

DPFt2G3.png


 


 

Opublikowano

Gdy ustawiam w refine_set 910 to się nie zapisuje po restarcie a po /reload nie działa, i "wiedziała" a nie wiedział :P

Przepraszam ;D to tak z przyzwyczajenia, na pewno masz item_proto w wersji .txt musisz przekonwertować je z bazy do .txt (Jak można się domyślić)

 

I podmienić w folderze db na serwerze

(/usr/home/mt2/db/)

 

 

@Edit

Jeśli masz item/moob_proto w .txt usuń całą zawartość tabeli item_proto włącz od nowa serwer metina i odśwież tabelkę a przekonasz się że tabelka została "nienaruszona" jest to spowodowane tym że db przy odpalaniu wykonuje query do bazy a wartości pobiera właśnie z .txt

8910814572903361049127.png

Opublikowano

Zrobię tak jak piszesz i dam znać :)

@

Zrobiłam, wgrałam, chmod nadany i teraz jakby logowanie padło, pisze na channelach NORM lecz jest ciągle "Zostaniesz połączony z serwerem" :c 

DPFt2G3.png


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...