Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 - Najlepszy sład na początek


TynTol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Jak zrobić dobry skład na początek!!
 

Najleprzy skład na poczatek bedzie z włoch.Skład z włoch jest bardzo dobry i tani.Na poczatku moze bedzie ciezko (musisz sie przyzwyczaic) ale potem to....Od ligi 7-6 rob sobie skład jaki chcesz ale jak nie chcesz sie rozstawać z tym składem z włoch to np. uleprz se go leprzymi zawodnikami np. Mario Balotelli-20k , stephan el shaarawy-ok.15k.Jesli chcesz zobaczyc czy np. sklad ci pasuje czy bedzie duzo oceny,ile za nie go zaplacisz to wejdz na ta strone ''http://www.futhead.com/14/squads/build/'

Moj 1 skład to

http://www.futhead.com/14/squads/6926292/

Myśle ze pomogłem jeśli tak,to daj Like :3

                    1392655897-U1029144.gif

Opublikowano

Widzę że to twój 1 poradnik jak będziesz tworzył następne zadbaj żeby 1 zdanie nie było na 2

Temat w miarę pomocny

Leci Like ;3 

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Dodaj ten skład przykładowy do głownego posta.

 

P.S. Ja bym tam Muriela wsadził na atak ;d

Spoko wsadzaj se tam kogo chcesz to jest taki skład pomocny :3

                    1392655897-U1029144.gif

Opublikowano

!!! ??? "najleprzy " !??!!? What the fuck !?!

oko mi wypadlo jak to zobaczylem o_O

 

Taki slaby poradnik, napisane tylko kim grac.. sredniawo

Opublikowano

Szczerze - mało estetyki, ortografia spada na conajmniej minimalnej swiatowej.. 
Kazdy robi skład wg. własnego uznania... 
Jakos słabo.. : )

Sygnatura_nehrphp.png


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czym sie kierować przy robieniu składu.Przy zawodniku do jakiej jest formacji czy liga czy klub może pozycja czy raczej kraj?

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Czym sie kierować przy robieniu składu.Przy zawodniku do jakiej jest formacji czy liga czy klub może pozycja czy raczej kraj?

 

Najlepiej z lig: BPL, Seria A, Bundesliga lub BBVA.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...