Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nerfienie itemów, czyli zapowiedź patcha 4.3


SoulsHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I dobrze że tarcza została znerfiona. Trochę urozmaicenia trzeba. Może zmieni się trochę meta z tymi tankami bo to już nudne się powoli robi.

popieram... ale za to moja gra vladem bedzie jeszcze bardziej yolo ;d

Opublikowano

Relic shield useles shit pozdro na lazarskim

To mialo byc wsparciem dla adc i hajsem dla suppa. A tak to adc na soloq ma gdzies ze support chce hajs jak on dostanoe tyle samo. Bicz plis. Xeratha by znerfili a nie jakies czary z itemi robia

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Teraz trzeba będzie grać ... tak samo jak wcześniej. Nic nie poradzimy że zmienią przedmioty.

Ale szkoda. Teraz supp i topper mają ( Będą mieli po patchu 4.3 )  ciężko.

Opublikowano

Teraz trzeba będzie grać ... tak samo jak wcześniej. Nic nie poradzimy że zmienią przedmioty.

Ale szkoda. Teraz supp i topper mają ( Będą mieli po patchu 4.3 )  ciężko.

suppem z tarcza dorana i bez wardow zaczynales? GJ!

a na topie zawsze idzie inaczej ;) kupic runki specjalne :D

Opublikowano

Nerf kryształu hp to dla mnie +, można na start sobie zakupić razem z potami, całkiem dobrze.

A co do butów to słabo, no ale rzadko buduje mobilitki, bardziej boli mnie nerf ionianek :(

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Bardzo dobry nerf tarczy dorana, w końcu skończy się popularność gównianego munda, co się wbija w 5 i dalej żyje na full hp. Bezsensowny nerf itemów dla supportów, ale cóż nie każdemu dogodzisz :D

Opublikowano

Fajnie że kryształ tańszy , można będzie na supp kupić warda pota . Co to tych 3 itemow na suppa to na plus , lecz moim zdaniem w monecie mogli usunąć regen mane i za miniona ileś many , zamiast to samo z hp. Ioanskie też na plus zabrali 5% cdr które było bezuzyteczne i 200 g mniej ;D (na supie wychodzi mi z reguły 45%cdr)

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Fajnie że kryształ tańszy , można będzie na supp kupić warda pota . Co to tych 3 itemow na suppa to na plus , lecz moim zdaniem w monecie mogli usunąć regen mane i za miniona ileś many , zamiast to samo z hp. Ioanskie też na plus zabrali 5% cdr które było bezuzyteczne i 200 g mniej ;D (na supie wychodzi mi z reguły 45%cdr)

w szczególność, że max jest 40% cd ;) 

Opublikowano

nerf dla Talisman of Ascension i jego poprzednich form może zaboleć ;/ teraz będzie to item TYLKO dla supportów

reszta to jest nic.

Hejo

Opublikowano

Wg how2win lol miał być płatny, ta strona ma z lolem tyle wspólnego, co maryla rodowicz z boksem tajskim

 

Jak nie wierzysz do czego jest zdolny Riot to jesteś głupi. Riot znerfi nawet Siona jak ktoś będzie na LCSach nim grał.. coś w stylu

Patch 5.4

Sion

Opis : Jego tarcza budowana pod moc umiejętności jest zbyt silna. Zmniejszyliśmy przelicznik bo jesteśmy chujami.

Taka prawda.

Opublikowano

Meta sie zmieni, juz widze na Topa Start z Ruby Crystalem I potami zamiast Doran shieldem ( Lub Flaskiem )

 

Supporty raczej juz beda kupowac tylko Zolty Item. Lub poprostu Tank. Oraz Sighstone bedzie sie pojawial szybciej w grze =)

 

Wiekszych zmian nie widze.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Doran Shielda nerfili już na pbe 3 razy i do tej pory nie jest od dłuższego czasu zmieniona na oficjalnych serwerach, więc może jeszcze zmienią zdanie ; )

Opublikowano

Cóż, niby nerfo-buff ancient Coin'a, ale mana regen bardzo przydawał się na champy wypluwające się z many, czyli takie jak Alistar, cóż Riot, GG, znów Alistar będzie znacznie słabszy na supporcie, ze względu na bardzo niski mana sustain.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...