Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VPS z HosTeam, jak dodac pliki i jak zainstalowac porty?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym się dowiedzieć jak zainstalować porty i dodać pliki terenza do tej maszyny

 

 

A jeszcze przed tym jak wejść do tej maszyny

Potrzeba jakiś program czy nie

 

System operacyjny Ubuntu 12.04 LTS

Opublikowano

Dobra dzięki

Zaraz to zobacze

Jeśli będę mial pytania jak czego nie będę wiedział to napisze tutaj :)

 

A jak zainstalować te FreeBSD?

Bo w tym temacie jest napisane

..Tej czynności nie wykonujesz jeżeli posiadasz serwer dedykowany lub VPS...

Opublikowano

FreeBSD jest to system operacyjny (z rodziny OS, jak linux debian). Jest wiele poradników na forum na ten temat, ale na debianie też mozna(to jeden z rodzajów linuxa). Widzę, że jesteś ciemny w te sprawy, więc poszukaj sobie technika w dziale "pomoc w tworzeniu.."

Opublikowano

FreeBSD jest to system operacyjny (z rodziny OS, jak linux debian). Jest wiele poradników na forum na ten temat, ale na debianie też mozna(to jeden z rodzajów linuxa). Widzę, że jesteś ciemny w te sprawy, więc poszukaj sobie technika w dziale "pomoc w tworzeniu.."

Powodzenia w stawianiu serwera mt2 na debianie, napisz jak to zrobisz.

Opublikowano

Zmieniłem system operacyjny na Ubuntu 12.04 LTS

 

Sprawdź czy nie masz możliwości zmiany na FreeBSD lub napisz do nich żeby

ci wgrali bo na linuxie, ubuntu itd. raczej nikt nie stawia, ewentualnie bardzo rzadko.

 

Nie jest to łatwe a ponad to nie ma na ten temat dokładnego poradnika.

Opublikowano

Sprawdź czy nie masz możliwości zmiany na FreeBSD lub napisz do nich żeby

ci wgrali bo na linuxie, ubuntu itd. raczej nikt nie stawia, ewentualnie bardzo rzadko.

 

Nie jest to łatwe a ponad to nie ma na ten temat dokładnego poradnika.

Musze do nich napisac bo nie mam tam FreeBSD

 

Mam tylko tam

CentOS 5.9

CentOS 6.4

Debian 7.0

Ubuntu 12.04 LTS

Opublikowano

normalnie mozna bsd na debianie zainstalowac wiem no sam na vpsie mialem zainstalowane

Po co robić emulacje systemu skoro można normalnie go zainstalować? Poza tym, chodziło mi o odpalenie pod debianiem, nie pod emulowaniem bsd ;-)

 

Idiots everywhere...

Opublikowano

Pisalem z nimi i napisali mi cos takiego

 

 

Witam, nie ma takiej możliwości. W przypadku serwerów OpenVZ możliwa jest instalacja tylko dystrybucji Linuxa.

Opublikowano

emulator BSD nic więcej i na przyszłość lepiej szukać serwerów z FreeBSD lub z możliwością wgrania sobie samemu takowego systemu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...