Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niektóre serwery działają a niektóre nie.


Sztel1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak chciałem sobie pograć na serverze helium2 ale kiedy włączam klienta to zupełnie nic się nie dzieje mam tak samo z wieloma serverami ale np takie servery jak: Mortis.pl, Balmora.pl, Invoria.pl i inne działają normalnie i nwm co się dzieje :/ 

Opublikowano

Win 7

Spróbuj zawsze uruchamiać clienta gry jako administrator.

Jeżeli nie działa Ci w ogóle gra, to sprawdź też antyvirusa/firewalla czy nic nie blokuje.

Dodaj do wyjątków.

Opublikowano

A próbowałeś uruchomić poprzez ustawienie zgodnośći na Viste / XP?

 

Taki sam problem miałem na Win7 i poprzez Viste XP normalnie działało ;)

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Jako admin nie pomaga antywirus też nic dodałem do wyjątków i tak samo nic :/

Spróbuj jeszcze użyć opcji rozwiązywanie problemów.

Opublikowano

@up nie naprawisz tego trzeba od nowa win wgrac... tez tak mam i nitk nie umie tego naprawic niby mpc forum takie koxy a kur.wa co chwile jakies bledy SQL co sie dzieje ogarnijcei to.......

Opublikowano

To ja jeszcze polecam przeczyścić rejestr/komputer programem CCleaner

oraz dokładnie przeskanować antywirusem i usunąć wszystkie zbędne programy.

Czyściłem rejestr skanowałem wszystko usunąłem także zbędne programy ale nic :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...