Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję: Administracja forum, ts3, gry, grafika + wysokie doświadczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

 

Po wielu doświadczeniach które przeżyłem chcę zaoferować swoją pomoc przy kreowaniu i prowadzenia serwera Metin2.

 

Oferuję:

- wysokie doświadczenie (mogę wypisać..)

- grafikę

- Opiekę nad forum (Prowadziłem wiele)

- Opiekę nad TS3 (prowadzilem pare znanych tsów)

- opiekę nad serwerem (GM/TGM/GA) - pełniłem posady na znanych serwerach

- funkcję redaktora - opis, redagowanie, fabularyzacja

 

 

Oczekuję:

- stanowiska

- satysfakcji z wykonywanej 'pracy'

 

Kontakt:

GG: 47924654

 

 

78471689615409880651.png

Opublikowano

Nie napisałem w jakim stopniu jestem wypełniać obowiązki, średnio ponad 5 godzin na dzień.

Zależnie czy dzień roboczy czy wolny.

78471689615409880651.png

Opublikowano

@UP

do tego jest opcja edytuj...

 

Powiem Ci, że bardzo skromnie. Wątpię, że ktoś weźmie kota w worku.

Mógłbyś zaprezentować swoje zdolności Redaktorskie.

Według mnie za wiele się angażujesz i nie jesteś wstanie tego ogarnąć.

Jeżeli server ma 200+ użytkowników na forum już nie masz czasu na grę...

Mam w tym lekkie doświadczenie i wiem co mówię. Radzę zająć się jedną rzeczą, a porządnie.

 

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Opublikowano

Sam mam w tym wyższe doświadczenie, poza tym nie będę umieszczał tutaj przykładów bo jeżeli ktoś jest zainteresowany to podałem kontakt.

Druga sprawa, napisałem fabularyzację wielu serwerów gier, począwszy od serwerów "RolePlay" w "MTA" kończywszy na Metin2

 

Druga sprawa, w ekipie forum nie byłbym sam ze względu na rozmaite rekrutacje.

 

Ambitne rozłożenie planu zagospodarowania czasu to podstawa.

78471689615409880651.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...