Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak zrobić taką fryzurę?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

używaj tylko i wyłącznie rąk, trochę gumy + lakier i masz


 


p.s. to takie torszku pedalskie, ale fryzura wyjdzie podobna xD


Opublikowano

 

używaj tylko i wyłącznie rąk, trochę gumy + lakier i masz

 

p.s. to takie torszku pedalskie, ale fryzura wyjdzie podobna xD

 

 

tylko jak ja sobie ukladam to mi tak wlosy jakoś czasem upadają.

Opublikowano

tylko jak ja sobie ukladam to mi tak wlosy jakoś czasem upadają.

 

Jest jakaś pianka/płyn by trzymało włosy, jednak za chuja nie pamiętam jak to się nazywa. Możesz także wydrukować zdjęcie i zanieść do fryzjera, powinni ci tam zrobić. Tylko jak już pójdziesz to podpatrz czego używają i jak. Potem sobie sam w domu zrobisz. 

Opublikowano

Najpierw pasta/żel/guma a potem lakierem troszkę i będzie ok. Sam mam podobne.

Opublikowano

spuść sie na reke i wetrzyj we włosy a potem ułoż sobie taką fryzure

 

* to nie żart, mówię serio ja już tak robiłem i efekt jest rewelacyjny.

Opublikowano

Idź do fryzjera powiedz mu że chcesz boki, baczki i tył krótko a góra do połowy (tak jak na zdjęciu)  w domu myjesz bańkę SZAMPONEM potem lekko mokre włosy układasz jak na zdjęciu a potem jak się nie układają to żel .

Opublikowano

Pamiętaj, że bywają różne typy włosów.
Moje niestety też są sztywne i grube, dlatego ułożenie takiej fryzury jest praktycznie niemożliwe.
Polecam wizytę w dobrym salonie fryzjerskim, żeby ktoś ocenił czy na Twojej głowie coś takiego wyjdzie. Poza tym nawet jeżeli uda sie to zrobić to sprawdź ile to zajmuje czasu. Nie wiem czy chciałoby mi się wstawać godzinę wcześniej tylko po to, żeby mieć "taką fryzurę".

f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...