Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

 

Proszę o fajną ikonkę "New"

Może coś w tym stylu : WgptVnC.png

 

 

 

 

 

Witajcie, poszukuje ikonek do rang Administracyjnych. Mają być litery:

W - Właściciel

R - RooT

H - Head Server Admin

S - Super Server Admin

S - Server Admin

S - Junior Server Admin

 

Z góry dziękuję. ;3

 

TCf06bt.pngKAXEzwC.pngbvI5luR.pnguvkosuC.png4gFzT32.png4tn819q.png

 

 

 

A ja szukam literki:

 

P E R F I S E 

 

 

Moja propozycja :

 

Z8f8r2W.pnguSaTtRh.pngOyzPMMG.pngGwOacBN.pngApDrTsC.pngqKtyslV.pnguSaTtRh.png

Edytowane przez Sedrax03

­

Opublikowano

 

Szukam bardzo ładnej ikonki Admin "A"

c98GDpp.png

 

 

7610814627054971237309.png 7667814627054971237309.png 5449214627054971237309.png 7469114627054971237309.pngpierwsze lepsze.. jak nic Ci się nie spodoba to daj styl w Twoim guście. ;) 

Opublikowano (edytowane)

mi chodzi  w podobie 

GgjeNHT.png bdtzR5f.png 7BvJvYJ.png 4ixQYmb.png Cb98s7H.png 9wLazuD.png 1j4hykC.png

Szukam bardzo ładnej ikonki Admin "A"

FA8y5IX.png

Edytowane przez Sedrax03

­

Opublikowano

Chciałbym ikonki tego typu 5872814623031111466297.png

 

+13 +15 +17 +19 

Mam coś w ten deseń :

 

gi2vLeB.png wv7xadf.png 016jAdE.png QAPzPYl.png

 

Jak się spodobają a będziesz potrzebował innych pisz w temacie poniżej.

 

 

­

­

Opublikowano

 

Chciałbym ikonki tego typu 5872814623031111466297.png

 

+13 +15 +17 +19 

Mam coś w ten deseń :

 

gi2vLeB.png wv7xadf.png 016jAdE.png QAPzPYl.png

 

Jak się spodobają a będziesz potrzebował innych pisz w temacie poniżej.

 

 

­

 

Mogła byś bez tych + ;) tylko tak jak jest na przykładzie 12+ 

Your System Was Hacked ~ Quider

Opublikowano (edytowane)

 

Mogła byś bez tych + ;) tylko tak jak jest na przykładzie 12+ 

 

 

 

  • Płeć:Mężczyzna

 

Troszkę inna czcionka  ale w podobie do xOrMznw.png

 

Rm4GoSv.png ePib03H.png qwNBwq8.png 6RHKlIt.png

 

­

Edytowane przez Sedrax03

­

Opublikowano (edytowane)

 

Witam, potrzebuje tych ikonek:

 

https://scr.hu/0wuep/44jor

 

 

Potrzebuje również tej, tylko że zamiast koloru niebieskiego prosiłbym o kolor pomarańczowy/jasny żółty:

 

https://scr.hu/0wuep/bt04q

 

Z góry dziękuje i pozdrawam

 

 

 

Trzymaj

 

 

Dzięki, leci limit like.

 

@Edit POSZUKUJE TYCH IKONEK:

 

http://scr.hu/0wuep/xdkbb

 

+ Prosiłbym jeszcze o ikonkę o tym samym stylu i kolorze co H, tylko że ''Q''.

 

DAJE LIMIT LIKE, ZA POMOC.

Edytowane przez MiloszGaming

Z wyrazami szacunku,

 

MileeeczeK.

Opublikowano

Dzęku 

 

 

 

Mogła byś bez tych + ;) tylko tak jak jest na przykładzie 12+ 

 

 

 

  • Płeć:Mężczyzna

 

Troszkę inna czcionka  ale w podobie do xOrMznw.png

 

Rm4GoSv.png ePib03H.png qwNBwq8.png 6RHKlIt.png

 

 

 

Dzęki ;)

Your System Was Hacked ~ Quider

Opublikowano

Cześć! Czy mógłby mi ktoś podrzucić w  miarę ładnych rang: 7+, 10+, 12+, 14+, 16+, 18+, 20+, 25+, 30+ 

F0IwNmM.png R9Tm2qj.png U2fddOD.png b4Uk1Tf.png aky8b63.png iMrx2Co.png s14QD1M.png etOxoqg.png ydqjBQh.png

 

aFtQtWY.png MVmMwt7.png 5pn7GRK.png DFb27LS.png k6s2J0D.png U2jZtHr.png UBwdl8X.png KWPeq6n.png Rl7Gqvl.png

 

8uXfN6E.png PE4wsdz.png CU5oTGg.png wDp6xlq.png AxWhp2V.png ehhOJkg.png jOXJyHJ.png 9uQJ8zg.png BgQbBD5.png

 

­

­

Opublikowano

Potrzebuje takich ikonek

 

post-1455401-0-60881100-1457654446.jpg

 

Nie musza byc wszystkie ale potrzebuje wiekszosc z tego ;d

Zapraszam Cię do tego tematu: http://www.mpcforum.pl/topic/1525281-ikony-paczka-1-by-lukass/

Tam są wszystkie ikonki, takiego stylu :3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...