Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

My Dziadkowie - Biesiadnica / Parodia: PIERSI - Bałkanica [2014]


UniBag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Link:

Witam serdecznie, z tej strony Marcel Ździński.
Chciałbym z wielką przyjemnością pokazać Wam
naszą nową parodie pt. Biesiadnica.

Ostatnio u nas na wsi wiele się wydarzyło, musieliśmy
te wydarzenia uczcić kolejną piosenką.

Razem z Józkiem udaliśmy się do naszego studia,
gdzie nagraliśmy to cudo. Mamy nadzieję, że ludzie
przyjmą tą piosenke w swoje progi i nie zapomną o nas.

Z poważaniem, Marcel Ździński. (I Józek Karpatka)

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Ból dupę ściska że byle "gówno" zrobione przez byle ludzi się wybija tak szybko, a oni pracują filmami z minkraftów na takie wyniki latami ^_^.

Polecam przesłuchać szczególnie początek filmu jeżeli chcecie pisać takie posty ;)

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

@UP Zamiast hejtować coś zróbcie sami, bo sam komputer nie da Wam satysfakcji ;)

 

barana w ścianę walnij, skąd baranie wiesz że nie robię?

 

Ból dupę ściska że byle "gówno" zrobione przez byle ludzi się wybija tak szybko, a oni pracują filmami z minkraftów na takie wyniki latami ^_^.

Polecam przesłuchać szczególnie początek filmu jeżeli chcecie pisać takie posty ;)

 

ból dupy to masz ty, bo nie dopuszczasz do siebie tego, że to co zrobiłeś jest słabe - chujowe, ema

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...