Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer do 1200 zl


zbiku153

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, tak jak w temacie prosze o zlozenie komputera do maks 1200 zl do gier i do ewentualnego nagrywania :) najlepiej by były skladane propozycje na serwisie morele.net :) Z góry dziekuje za propozycje :)

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/989161-tut-kody-na-darmowy-montazwysylke-na-morelenet-oraz-techplanetpl/

tutaj masz jak za darmo dostać montaż podzespołów, kod chyba działa powyżej 1,5k więc będziesz musiał za to zapłacić.

 

@UP szybszy

 

Zestaw w tym budżecie będzie najlepszy, jest przyszłościowy i będziesz mógł go rozbudowywać (jakaś i5/i7 w przyszłości, lepsza karta i będzie świetny PC)

Opublikowano

 

 Dzieki fajny zestaw, ale poczekam jeszcze na inne posty :)

 Nie chodzilo o zlozenie zlego slowa uzylem tylko o zlozenie zestawu, ale nie kompa, bo sam sobie z tym poradze :)  Możecie na morelach zlozyć mi z tych czesci, bo chcial bym zobaczyc ile by to tam wyszlo :)

 http://allegro.pl/komputer-do-gier-3d-e8500-6-32ghz-1tb-8gb-gratis-i3950636734.html
Opublikowano

 Dzieki fajny zestaw, ale poczekam jeszcze na inne posty :)

 Nie chodzilo o zlozenie zlego slowa uzylem tylko o zlozenie zestawu, ale nie kompa, bo sam sobie z tym poradze :)  Możecie na morelach zlozyć mi z tych czesci, bo chcial bym zobaczyc ile by to tam wyszlo :)

 http://allegro.pl/komputer-do-gier-3d-e8500-6-32ghz-1tb-8gb-gratis-i3950636734.html

tam nie ma podanego zasilacza, obudowa to tani blaszak lepszy zestaw jest ten co już dostałeś na morele bo tego nawet nie ma sensu składać 

a ta karta co tam jest 550ti sie będzie grzać 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

tam nie ma podanego zasilacza, obudowa to tani blaszak lepszy zestaw jest ten co już dostałeś na morele bo tego nawet nie ma sensu składać 

a ta karta co tam jest 550ti sie będzie grzać 

A dało by sie do tamtego zestawu zlozonego na morele dodac procek lepszy i grafe do max 1700 zł najlepiej 256 bit czyli powiedzmy GTX 550

Opublikowano

Mimo że grafika ma 128 bit to ma wydajność około GTX550, może nawet jest wydajniejsza. Nie liczą się za bardzo parametry a konkretne komponenty. Możesz dać kartę zamiast tamtej to R7 260X, dzięki Mantle pograsz na tym w zestawie nawet w BF4 w przyzwoitych detalach.

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r7-260xoc-1gb-ddr5-pci-e-128bit-gv-r726xoc-1gd-622506/
Opublikowano

 

Mimo że grafika ma 128 bit to ma wydajność około GTX550, może nawet jest wydajniejsza. Nie liczą się za bardzo parametry a konkretne komponenty. Możesz dać kartę zamiast tamtej to R7 260X, dzięki Mantle pograsz na tym w zestawie nawet w BF4 w przyzwoitych detalach.



http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r7-260xoc-1gb-ddr5-pci-e-128bit-gv-r726xoc-1gd-622506/

Tylko nie na chipsetach amd... 

Opublikowano

Nvdia nie ma w tej cenie nic do zaoferowania.

To niech bedzie juz grafa za 600 zł tylko by miała 256 bit DDR 5 pamiec a reszta mnie jebie. Np Komp mojego taty. GiGabyte GTX 560 shader model 5.0 open gl 4.3 PCI 2.0

Opublikowano

ten GTX560 ma znikomą wydajność, R7 260X jest od niego wydajniejszy pod każdym względem.

 

To niech bedzie juz grafa za 600 zł tylko by miała 256 bit DDR 5 pamiec a reszta mnie jebie

 

Kupisz taką kartę nawet za 150 zł, tylko co z tego skoro nie pociągnie żadnej nowszej gry wyżej niż średnie.

 

Nie daje się kart nvdii do 2 rdzeniowych CPU, jak już chcesz coś lepszego to R9 270 (bez X) za 650-700 zł

Opublikowano

ten GTX560 ma znikomą wydajność, R7 260X jest od niego wydajniejszy pod każdym względem.

 

Kupisz taką kartę nawet za 150 zł, tylko co z tego skoro nie pociągnie żadnej nowszej gry wyżej niż średnie.

 Hahahah o kurwa xD rozjebałes mnie przyjacielu.  BF4 na ultra :P AMD Phzeom 2.7 ghz 4x 8gb ram ddr2 960 mhz

Opublikowano

Skoro jesteś takim znawcą w tym temacie to nie rozumiem potrzeby zakładania tego tematu. Ja Ci tylko mówię jak jest i daję dobre propozycje. To BF4 na ultra to chyba w 5 FPS oglądasz.

Opublikowano

ten GTX560 ma znikomą wydajność, R7 260X jest od niego wydajniejszy pod każdym względem.

 

Kupisz taką kartę nawet za 150 zł, tylko co z tego skoro nie pociągnie żadnej nowszej gry wyżej niż średnie.

 

Nie daje się kart nvdii do 2 rdzeniowych CPU, jak już chcesz coś lepszego to R9 270 (bez X) za 650-700 zł

O tym kolego mówisz? :P

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r9-290xoc-4gb-ddr5-pci-e-512bit-2dvi-hdmi-dp-battlefield-edition-gv-r929xoc-4gd-ga-621428/

Skoro jesteś takim znawcą w tym temacie to nie rozumiem potrzeby zakładania tego tematu. Ja Ci tylko mówię jak jest i daję dobre propozycje. To BF4 na ultra to chyba w 5 FPS oglądasz.

 

No nie wierzysz? Bez nagrywania BF4 Na ultra to jest sprawdzone 25 fps sie utrzymuje skacze mniej wiecej czasami 23-25 nigdy mniej

Opublikowano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...