Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Windows 7 vs Windows 8


michalmonika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak nie przeszkadzają ci kafelki to w8. 

 

Jaki jest problem w zainstalowaniu Start8 i wyłączeniu kafelków ?

 

Win8 jest wydajniejszy, lepiej zoptymalizowany. 7 przy nim to syf.

Opublikowano

Sprawdź, czy masz wydane sterowniki do swojego sprzętu pod win 8

 

ja bym brał 8 bez gadania przyzwyczaisz sie bardzo szybko 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Nie zgodzę się z powyższymi wypowiedziami, gdyż zrobiłem test na swoim no już trochę starym komputerze, i wyniki mnie same zaskoczyły. Na windows 7 w grze left 4 dead 2 miałem z 80-100fps+ a na windows 8 40-60fps. Było to spowodowane tylko i wyłącznie tym, że windows 7 jest bardziej zoptymalizowane pod starsze gierki, niż w przypadku windows 8, jeśli masz zamiar grać w najnowsze tytuły to jak najbardziej windows 8 ponieważ wspiera najnowszy directX(jak ci sprzęt na to pozwoli). A jeżeli chcesz zostać przy starszych grach to zostaje Windows 7.

Opublikowano

Jaki jest problem w zainstalowaniu Start8 i wyłączeniu kafelków ?

 

Win8 jest wydajniejszy, lepiej zoptymalizowany. 7 przy nim to syf.

Nie zgadzam się, że 7 to syf -_- .. Syfem to może być przy tych systemach Vista. Oba 2 są dobre lecz wiadomo. Niby co nowsze to lepsze  

9368_gold.png

Opublikowano

@up

PRZY nim, nie ogółem. 

 

 

 

@top

8 lepszy, pod warunkiem że nie pirat(z nimi dużo problemów)

graphic.png

 

 

Opublikowano

8 lepszy, pod warunkiem że nie pirat(z nimi dużo problemów)

 

 

Nie zgadzam się, osobiście posiadam cracka który działa na każdej wersji systemu i usuwa wszystkie wyświetlające się informację na temat aktywacji oraz we właściwościach mamy system aktywowany. Każdy składnik WMC mi działa, żadnych problemów nie zauważyłem.
 
Win8 szybciej się odpala, lepiej wykorzystuje wielowątkowe maszyny. Cofanie się w przeszłość nie ma sensu moim zdaniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...