Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Załoga z kv1s do is


riventop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybierasz KW-1S, klikasz na ikonkę trzech osób bok listy załogantów, wybierasz wysłanie do koszar. Wybierasz IS(bez załogi) i klikając na puste miejsca(przeznaczane na załogę) wybierasz tych z KW-1S'a. Następnie w Karcie Ewidencyjnej przeszkalasz każdego z nich na IS. Jeśli zrobisz to za darmo zachowają 80% skilla, za 20 000 kredytów zachowują 90%, a gdy użyjesz złota zachowują 100%.

Opublikowano

Wybierasz KW-1S, klikasz na ikonkę trzech osób bok listy załogantów, wybierasz wysłanie do koszar. Wybierasz IS(bez załogi) i klikając na puste miejsca(przeznaczane na załogę) wybierasz tych z KW-1S'a. Następnie w Karcie Ewidencyjnej przeszkalasz każdego z nich na IS. Jeśli zrobisz to za darmo zachowają 80% skilla, za 20 000 kredytów zachowują 90%, a gdy użyjesz złota zachowują 100%.

 

Poprawka*

Klikasz ponownie na tych 3 panów i przeszkalasz na is'a. od 8.11 nie trzeba każdego pojedynczo przeszkalać. 

Opublikowano

U kazdego czlonka zalogi w karcie ewidencyjnej klikach trening i wypierasz IS z listy. Wybierasz procenty i po kolei akceptuj.

Opublikowano

U kazdego czlonka zalogi w karcie ewidencyjnej klikach trening i wypierasz IS z listy. Wybierasz procenty i po kolei akceptuj.

 

Od 8.11 można przeszkolić wszystkich na raz -_-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...