Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak szybko wbić 165 LvL na CorelisMT2


Double D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gtwf.png

Siemanko ludziska w tym poradniku zaprezentuje wam jak wbić 165 lvl

na serwerze CorelisMT2 w jak najmniejszym czasie.

 

 

Co będziecie potrzebować:

~ Kolegi z gildi z lv. 165.

~ Ewentualnie łącznika PT

~ Pierścieni doświadczenia

~ Czerwonego tygrysa bengalskiego

Gdy spełniamy powyższe warunki:

Robimy PT z kolegą (jeśli jest miedzy nami za duża różnica poziomów

bierzemy jakiegoś łącznika, najlepiej z gildi lub naszą inną postać)

Gdy mamy już PT każemy koledze iść na mape 165

a my udajemy się gdzieś w bezludne miejsce, np. gdzieś na mapce 95

Ubieramy pierścień i dosiadmy tygrysa i idziemy afk a kolega na wesoło nabija levele.

Każda osoba w PT dostaje taką samą ilość PD.

yJv3sSN.png

Dzięki za uwage myślę, że poradnik wam się przydał i spodobał.

Ten bug pewnie nie zostanie naprawiony prędko znając administracje tego serwera :P

Dzięki tej metodzie jest tak dużo ludzi w topce z małym czasem gry.

Radzę bardzo uważać z używaniem tej metody jeśli ktoś was zauważy możecie dostać bana.

Udostępniam tą metode ponieważ przestałem tam grać.

yJv3sSN.png

 

Poradnik w pełni napisany przezemnie jeśli któs chcę niech go kopiuje na inne strony ale proszę umieścić mój nick. ~ Double D

 

 

 

 

Opublikowano

Na pewno to naprawimy :) a do tego czasu będą leciały bany 

Tak, tak naprawicie jak doteraz nie moge porozmawiac nikim od was z teamu i wyjasnic za co dostalem bana.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Na pewno to naprawimy :) a do tego czasu będą leciały bany 

PFFF naprawicie ...

Wsze obiecanki odchodzą w niepamięć, tak jak ta że zwiększycie lv do 180 i połączycie serwer z laneris ...

Przez to że nie zajmujecie się serwerem już nikt na nim nie gra ;) 

Wiem jak jest bo mam na nim 2 postacie max lvl i grałem tam dłuższy czas, nie polecam up serwera !

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Na pewno to naprawimy :) a do tego czasu będą leciały bany 

Hahaha izumi - Poraz kolejny rozbawiłeś mnie do łez, śmieszny jesteś ...

Do dzisiaj to nie jest naprawione ten sam bug działa na Lanerisie Pozdro !

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...