Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy nick będę miał taki jak e-mail?


Lejzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, sorry że tutaj pisze ale nie ma odpowiadającego tematu za to (tak myśle) a chodzi o to że chce sobie kupić giftcode, kolega mi mowił że po użyciu go to będe miał nick taki jaki mam e-mail którego używałem podczas rejestracji na stronie. Pytanie jest takie czy da się sobie jakoś ustawic inny nick niż e-mail prosze o szybkie info. i sorry że tutaj pisze możecie to przenieśc do odpowiedniego działu

Opublikowano

Siema, sorry że tutaj pisze ale nie ma odpowiadającego tematu za to (tak myśle) a chodzi o to że chce sobie kupić giftcode, kolega mi mowił że po użyciu go to będe miał nick taki jaki mam e-mail którego używałem podczas rejestracji na stronie. Pytanie jest takie czy da się sobie jakoś ustawic inny nick niż e-mail prosze o szybkie info. i sorry że tutaj pisze możecie to przenieśc do odpowiedniego działu

 

Nick podajemy po podaniu poprawnego GiftCode lub po aktywacji premium.

Opublikowano

Ale wymysł coś z sensem a nie tak jak niektórzy dzieci

 

"Niektórzy dzieci..."

 

//antiwarn: nick ustalasz sobie przy aktywacji konto na stronie MOJANGu. Spróbuj wymyślić nick, który określa w jakiś sposób Ciebie.

Opublikowano

Siema, sorry że tutaj pisze ale nie ma odpowiadającego tematu za to (tak myśle) a chodzi o to że chce sobie kupić giftcode, kolega mi mowił że po użyciu go to będe miał nick taki jaki mam e-mail którego używałem podczas rejestracji na stronie. Pytanie jest takie czy da się sobie jakoś ustawic inny nick niż e-mail prosze o szybkie info. i sorry że tutaj pisze możecie to przenieśc do odpowiedniego działu

Jeśli przy rejestracji w nick wpisałes adress e-mail to tak... przed kupnem warto przemyśleć swój nick, od niego zależy nasza przyszłość bynajmniej w ''adminowaniu'' na serwerach.

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...