Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy Dywizjon Orląt Polskich [1DOP] REaktywacja!


deegreen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich czołgistów!

Oto kolejna prezentacja klanu gdyż do pierwszej nie podeszliśmy dość profesjonalnie. Poprzednio klan nie zachęcał ponieważ  nie posiadaliśmy TS3 ani zmienionego loga klanu i całkowicie sprawę olałem. Mam nadzieję że polska społeczność mi wybaczy.  A więc do rzeczy, klan nastawiony jest na dobrą zabawę i grę w grupie. jako że klan jest nowy nie posiada zbytnio pokaźnej liczby osób ale liczę że to się zmieni. Mam zamiar w niedalekiej przyszłości wystartować z CW (Wojny Klanów) kompaniami i bitwami drużynowymi.

Wymagania :

- minimum 16 - 17 lat (obowiązkowa mutacja głosu)
- aktywna gra
- znajomość podstawowej mechaniki gry
- efektywność na poziomie 600 lub wyższym ( mowa tu o efektywności XVM)
- posiadanie w garażu minimum 6 - 7 Tieru
- 2000 Bitew na koncie (tu sprawa którą można negocjować)
- sprawny mikrofon
- Team Speak 3
- umiejętność gry zespołowej

Co oferujemy :
- dobrą zabawę oczko.gif
- aktywną zabawę
- szkółkę czołgistów ( nauka side scrapa, kontowanie, efektywne niszczenie czołgów, detrakowanie czołgów oraz inne techniki gry )
- zabawę w plutonach, kompaniach, bitwach drużynowych
- regularne treningi o wyznaczonych porach
- pomoc w grindowaniu czołgów ( chyba nikt nie lubi samemu eliminować czołgów ostr.gif )

Wymagania dodatkowe ( nie obowiązkowe )
- strateg oraz umiejętność rozstawiania na mapie
- zaawansowana znajomość mechaniki gry


Formularz rekrutacyjny

1) Nick 
2) Posiadane czołgi w garażu ( nacja, rodzaj maszyny np TD, HT oraz tier i jego nazwa)
3) efektywność 
4) wiek
5) dodatkowe umiejętności ( mowa tutaj o umiejętności strategicznej i innych których nie wymieniłem
6) dostępność w grze
7) twoje atuty
8) ilość bitew
9) czego od nas oczekujesz 

FAQ
P : dlaczego akurat 16 - 17 lat?
O : Ponieważ uważam że to jest wiek dobry na grę drużynową a przede wszystkim osoby takie przeszły już mutację

P : kiedy będą się odbywały treningi?
O : w weekendy (Piątek Sobota Niedziela, mowa tu o roku szkolnym)

P : Dlaczego taka nazwa klanu a nie inna?
O : Ponieważ chciałem stworzyć unikatową nazwę klanu a jednocześnie zachować jakieś walory historyczne (nie brać tu tego dosłownie proszę)

P : Jaki jest adres TS oraz strony internetowej klanu?
O : ts.sirmilion.com.pl:9985

 

Mam nadzieję że mi wybaczycie mój błąd. W sprawie rekrutacji zapraszam na naszego TS podanego w FAQ oraz w grze można mnie szukać pod kryptonimem Tiarys :) gotowe zgłoszenia piszcie na stronie, obiecuję że informacje o rekrutacji będą sprawdzane częściej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...