Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS] · Rumek vs Remover


· Rumek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Notatka: Chłopak myśli że robi dobre dissy ale chyba zapomina że w dziale "Pojedynki" > DISS rządzi Nakou :)

Powiało grozą

 

Zaczynaj

Opublikowano

Krótka rozgrzewka i pare słów w Twoją strone,

Idz do agencji towarzyskiej szukać kandydatki na żone.

Twoje życie jest skreślone,

skreślony jesteś cały,

Poszukujesz kurwo przygód?

# To zacznij od ssania pały.

Tylko wspomnienia zostały po tym jak byłeś mały,

Ojciec Cie chwalił,

mówił że jesteś wspaniały.

Ile razy Cie chwalił tego ja juz nie wliczam,

przecież jesteś ulubieńcem swego ojca # Trynkiewicza

Wychowała Cie ulica,

przez 25 lat nie miałeś ojca,

błąkałeś sie po osiedlach nie widząc końca.

To Ci jeszcze powiem wprost,

nie będę obgadywał za plecami,

Podobnie jak Trynkiewicz lubisz zabawy z dzieciakami.

Tylko kampisz na placach zabaw i szukasz okazji do rzucenia sieci,

Pamiętaj skurwysynu..

Zdala od dzieci !!

Nie oczekuj wygranej ani stojących owacji,

wyglądasz jak saper po nieudanej akcji.

Kolejny przystanej na drodze stajcji,

tutaj zapadnie wyrok,

Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź zdziro :)

 

 

() Wiem że niezbyt dobrze mi to poszło ale jakoś nie miałem natchnienia w dodatku jestem chory i ciągle boli mnie moja popierdolona głowa :(

Opublikowano



Zamienisz się w proch, wystarczy jedno wejście

szkoda na Ciebie słów, odpadasz po pierwszym wersie,

Rzucasz mi wyzwanie? Skaczesz prosto w ogień

bo za porównanie mnie do Trynkiewicza dziwko spłoniesz,

Stań z boku i nie marnuj mego czasu, daj mi spokój 

na każdym przebytym kroku, zgarniasz tytuł debila roku,

Poparzyłeś łapy? Więcej nie dotykaj majka,

Twój tekst to bajka, mój oparty jest na faktach

Nakou i hip-hop? #Persona non grata

Niewiele czasu starczy by sprzątnąć pajaca,

Jak snajper, celnie strzelam punchami w tego kmiota

a on co najwyżej może kurwa strzelić focha,

liryczny nokaut, dla Ciebie to jest już koniec przygód

Saper po nieudanej akcji zniszczył Cię, skurwysynu

Jesteś rozjebany, jak reaktor w Czarnobylu,

lecz uważaj sukinsynu, nadal jesteś namierzony,

"Raperom" z gimnazjów wstęp tutaj wzbroniony

więc co Ty tutaj robisz, jesteś już skończony,

Rzucam granat, wypierdalaj póki czasu Ci zostało

Przez ten tekst włącza się alarm, pękają betony

pęka twoja czaszka, lecą pociski z każdej strony,

Na plecach ciarki, płoną majki, znam już wynik tej walki,

Życiowy nieudacznik - znów przegrałeś #Alphonse Bundy


 


Opublikowano

Remover go wpierdolił na sucho xD Jebią mnie płacze, że po znajomościach itd. Od dawna wiadomo, że mnie tu nikt nie trawi więc ja też nikogo zbytnią sympatią nie obdarzam. Zacznijmy od tego ze nakou pisze dissy na poziomie przedszkola. O ile do tej pory wspierała go banda gimbów(pewnie znajomi którzy już tu nie zaglądają) to teraz cisza i tłumaczenie choroba. W jednym przyznam Ci racje łeb masz popierdolony ale chyba tylko dlatego, ze ci nim ktos wyjebał o jakiś kant^^ Dobra zacznijmy od tekstu: rymy na poziomie reklam polsatu, jak zwykle musiała być gadka o rodzinie w tekście (u niego to jebany standard :D) bo chyba własnej nie masz... Co tu więcej oceniać? ie zasługujesz na więcej oceny i tyle choć niektóre wersy są zabawne- przyznaję :) Co do drugiego tekstu: ideału nie ma ale zajebiście odbiłeś wszystkie "pancze". Ze snajperem miód^^ rymy na dobrym poziomie i spójność tekstu także. Idzie to dobrze nawinąć na odpowiednim bicie. Jedyne co mnie "odpycha" to linia z czarnobylem bo to było użyte już przez twojego przeciwnika.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...