Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival+Frakcje] [1.7.2] Własne skrypt + plecaki + niszczenie obsydnianu ! Juz działa !


McSiwekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
qZkEhQp.jpg
 

IP: s65.mineserv.eu:22001

Życzymy dobrej zabawy na serwerze 
McVillager!



                                                                                                                     

Chcesz podobną reklamę dla swojego serwera?
Napisz prywatną wiadomość do użytkownika MPC Marqo34
lub na e-mail: [email protected] !
Opublikowano

Serwer naprawde jest fajny gram na nim kilka naście minut a bardzo mi sie podoba wszystko dopracowane zapraszam do gry jedyny minus to mało graczy ale z czasem pewnie bedzie więcej dlatego wbijać naprawde warto

thccc.jpg

Opublikowano

Super serwer! Administracja jest bardzo uprzejma i nie ignoruje wiadomości graczy :)

Gracze serwera miło witają nowych graczy.

Atmosfera na czacie i na serwerze również jest świetna. :)

Bardzo cieszy motyw plecaków, ponieważ często ludzie narzekają na brak miejsca w ekwipunku

tutaj to się nie zdarza! Zapraszam na serwer i polecam!

~BartoGaming

Opublikowano

Mam pytanko ;) czy na serwerze jest możliwość zakupienia rangi ? jeśli tak to jakie ma przywileje. Bo nwm czy grać , raczej jeśli wszelkiego typu vipy etc. są wykokszone i mają coś w stylu fly to nie zagram ;( a tak to ciekawie może być .
 

A co do niszczenia obsydianu . to woda też się niszczy ? 

"Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności. "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...